zarzymany

i

Autor: KWP Bydgoszcz

Bydgoszczanin wpadł za narkotyki! Zatrzymano go na Błoniu w BMW. Mamy zdjęcia [GALERIA]

2023-02-27 14:23

Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i ponad 100 g kokainy. Do sprawy zatrzymany został 24-latek. Decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Odpowie również przed sądem za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Zobacz zdjęcia.

Jak ustalili policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy - jeden z mieszkańców miasta miał być zamieszany w proceder narkotykowy. Ze zdobytych informacji wynikało, że może on posiadać zakazane środki psychoaktywne.

W poniedziałek, 23 stycznia funkcjonariusze namierzyli podejrzanego 24-latka. Mężczyzna przemieszczał się bmw ulicami bydgoskiego Błonia. Policja zatrzymała auto do kontroli na ulicy Koszarowej.

- Typowany przez nich mężczyzna był pasażerem. Siedział na tylnym siedzeniu. Tam też funkcjonariusze znaleźli torbę sportową, w której znajdował się worek foliowy z zawartością marihuany o wadze blisko 1,2 kg. 24-latek, kierowca i drugi pasażer zostali zatrzymani – informuje nadkom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

Rolnicy. Podlasie. Akcja wyciągania ramy okiennej - POPRAWIONE

Jak informuje policja - mundurowi przeszukali dwa mieszkania użytkowane przez podejrzewanego. W jednym znaleziono ponad 100 g kokainy, a w drugim niewielkie ilości marihuany. 24-latek trafił do aresztu, a jego koledzy zostali przesłuchani i zwolnieni.

- Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam oskarżyciel na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie prokurator wnioskował do sadu o jego tymczasowy areszt – dodaje nadkom. Słomski.

W środę, 25 stycznia po zapoznaniu się z aktami sprawy, sąd aresztował 24-latka na najbliższe trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE