BYDGOSZCZ. Pogoda we wtorek i informacje drogowe

2021-10-19 7:21
BYDGOSZCZ. Pogoda we wtorek i informacje drogowe
Autor: Aktim/Pixabay/CC0

Poranek w Bydgoszczy przeważnie pochmurny, z niewielkimi rozpogodzeniami. Na termometrach od 8 do 13 stopni. W nocy znowu może popadać. Od środy zdecydowanie cieplej. Będzie nawet około 18 stopni.

W poniedziałek wieczorem doszło do wypadku na budowanym odcinku drogi S5 w Kozłowie niedaleko Świecia. Zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna nich przewoziła wapno, druga olej napędowy. Doszło do rozszczelnienia. 18 tys. litrów paliwa trzeba było przepompować. Akcja trwała całą noc. Ruchem kierowała policja. Kierowcy musieli jechać przez Świecie.

W samej Bydgoszczy mamy kumulację prac na Szwederowie.

W poniedziałek rozpoczęła się budowa ronda na skrzyżowania ul. Bielickiej, Inowrocławskiej i Brzozowej. Zamknięty został północny odcinek ulicy Bielickiej od ul. Czackiego do ul. Inowrocławskiej. Na południowym odcinku ul. Bielickiej mamy zwężenie zwężenie jezdni. Za trzy tygodnie prace przeniosą się na Inowrocławską.

Z kolei na Pięknej od tygodnia pracują gazownicy. Ruch odbywa się wahadłowo, steruje nim tymczasowa sygnalizacja świetlna. Prace mają się zakończyć w piątek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE