#UkładamyPomagamy, #KlockiBlocki, #FundacjaMamMarzenie

i

Autor: Archiwum Fundacji Mam Marzenie. #UkładamyPomagamy, #KlockiBlocki, #FundacjaMamMarzenie

Bydgoscy sportowcy łączą siły. Będą układać klocki, by pomóc chorym dzieciom!

2020-12-11 15:30

Pobaw się klockami, zrób zdjęcie i wstaw je na swój profil na Facebooku z hasztagami #UkładamyPomagamy, #KlockiBlocki, #FundacjaMamMarzenie. Dzięki temu pomożesz ciężko chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. Do akcji włącza się piłkarski klub Sportis, który do zabawy zaprosił też inne bydgoskie drużyny.

My, jako Sportis, mamy drużynę męską, mamy drużynę kobiecą, mamy też akademię, ale uznaliśmy, że mimo wszystko to za mało. Kapitan Agata Stępień ze Sportis KKP Bydgoszcz, wpadła na pomysł, żeby zaprosić inne drużyny, dla których piłka jest również pasją. No i udało się całkiem fajny skład pozyskać

– mówi Magdalena Wardowska, dyrektor kreatywny klubu Sportis.

Już wiadomo, że do akcji przyłączą się: KS Pałac Bydgoszcz, Klub Sportowy Basket 25, BKS Visła Bydgoszcz i Enea Astoria Bydgoszcz. Drużyny będą układać klocki w poniedziałek w Łuczniczce. Za każde wstawione do sieci zdjęcie Fundacja Mam Marzenie otrzyma 5 złotych.

Marka Blocki przelewa pieniądze na konto Fundacji Mam Marzenie, a my wówczas z tych pieniędzy będziemy spełniać marzenia naszych podopiecznych, czyli dzieci, które bardzo ciężko chorują

- mówi Iwona Ciechanowska, koordynatorka bydgoskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

W zeszłym roku udało się zebrać ponad 8 tys złotych. Do akcji może się przyłączyć każdy. Zdjęcia można wrzucać do sieci do 30 grudnia.

Akcji patronuje RADIO ESKA.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
Przejazd Motomikołajów w Bydgoszczy