Dziś zna ich cała Polska. Nie uwierzysz, jak wyglądali kiedyś! [ZDJĘCIA]

2020-01-20 10:18

Zenek Martyniuk, Magda Narożna, Paweł Małaszyński, Anna Dec i inni. Widząc ich w dzieciństwie, na pewno nikt nie powiedziałby, że kiedyś będą sławni. Jak wyglądały kiedyś znane osoby z Podlasia?

Czy wróżono im taką przyszłość, jakie teraz mają życie? Patrząc na te zdjęcia, trudno odpowiedzieć twierdząco na to pytanie. Pozory potrafią jednak mylić.

Dziś nazwiska tych pochodzących z województwa podlaskiego osób  zna cała Polska. Zyskali rozpoznawalność, o jakiej kiedyś być może nawet nie marzyli. Ich życiorysy często są dowodem na to, że pasja, determinacja lub po prostu umiejętność pokazania się i wykorzystania swoich pięciu minut z czasem owocują.

Czytaj też: Duchy, cienie, głosy... Tych miejsc boją się białostoczanie! Lepiej je OMIJAJ [ZDJĘCIA]

Znani Podlasianie w dzieciństwie. Jak wyglądali kiedyś ci polscy celebryci?

Niektórzy znani Podlasianie postanowili pochwalić się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Większość pochodzi z czasów, gdy nie było jeszcze komórek, a fotografie trzymaliśmy w rękach, nie zaś oglądaliśmy na monitorach komputerów bądź smartfonów. Stąd też mają w sobie część magii minionych lat. Nawet kiedy widzimy je w formie cyfrowej.

Potrafisz rozpoznać osoby na zdjęciach bez patrzenia na opis? Oto sylwetki kilkunastu znanych Podlasian z czasów dzieciństwa. Patrząc na nich, aż trudno uwierzyć, na kogo wyrośli!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE