Zenek i Daniel Martyniukowie naprawdę to zrobią? Będzie kolejny hit króla disco polo?

i

Autor: akpa.pl/Jacek Kurnikowski;Facebook/Daniel Martyniuk Zenek i Daniel Martyniukowie naprawdę to zrobią? "Król disco polo" zdradził kulisy!

Gwiazdy

Zenek i Daniel Martyniukowie naprawdę to zrobią? Będzie kolejny hit "króla disco polo"?

2024-04-18 10:53

Zenek Martyniuk wraz z rodziną nie schodzą z medialnych afiszy. Król disco polo ciągle zadziwia fanów swoimi nowymi pomysłami. Teraz w ślady ojca próbuje pójść Daniel Martyniuk. Jest szansa, że połączą nawet muzyczne siły!

Zenon Martyniuk swoją wieloletnią muzyczną karierą zasłużył sobie na tytuł "króla disco polo". Od dekad Polacy bawią się do jego tanecznych hitów. Perypetie Zenka i jego rodziny są także chętnie śledzone w medialnej przestrzeni. Nie bez powodu.

Zenon od lat jest mężem Danuty. Doczekał się z nią syna Daniela. 34-latek natomiast przez całe swoje dorosłe życie nie stroni od kontrowersji. Wielokrotnie był bohaterem mediów ze względu na swoje wybryki, wypowiedzi, policyjne zatrzymania i sądowe rozprawy.

Teraz jednak wydaje się, że młody Martyniuk chce skupić się na pracy i zamierza pójść w ślady ojca. Niedawno swoimi umiejętnościami pochwalił się w sieci.

Zenek i Daniel Martyniukowie naprawdę to zrobią? "Król disco polo" zdradza kulisy

Po radę na pewno może zgłosić się do swojego ojca, weterana polskiej sceny muzycznej. Zenek wyznał ostatnio, że syn konsultuje z nim swoje pomysły. Przekazał ponadto niezwykle interesującą dla fanów informację.

- On na pewno ma swoje wizje muzyczne. Puszcza mi swoje kawałki i pyta, co bym powiedział na jakiś kawałek, gdybym w danym stylu chciał coś nagrać. Staram się tego nie komentować. To są jego tematy, jego piosenki, on to śpiewa, a widać, że piosenka się spodobała. Może wyświetlenia nie są milionowe, ale to fajny utwór - powiedział król disco polo w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Daniel ma jeszcze propozycje nagrania innych utworów, więc niewykluczone, że coś razem nagramy - dodał.

Pytanie, kiedy możemy spodziewać się kolaboracji Martyniuków i czy będzie z tego kolejny hit?

ZOBACZ PONIŻEJ: Dom Zenka Martyniuka w Grabówce. Tak mieszka gwiazda disco polo! 

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał:
Pobudzony Daniel Martyniuk daje koncert na balkonie