Wyślij Pocztówkę do Babci Eugenii. Pani Eugenia jest w szpitalu. Możecie ją wesprzeć dobrym słowem

2022-04-20 14:17
Babcia Eugenia
Autor: Up To Date Festival

Chyba każdy mieszkaniec i mieszkanka Białegostoku zna Babcię Eugenie. Jej twarz uśmiechała się do nas z gigantycznego muralu, który widniał na ścianie budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

- Nasza kochana Babcia Eugenia, twarz kampanii Wyślij Pocztówkę do Babci wylądowała w szpitalu. Złamane biodro. Istnieje ryzyko, że po przebytej operacji nie będzie mogła samodzielnie się poruszać. Chcielibyśmy ją wesprzeć, potrzebujemy Twojej pomocy. Nie chodzi o pieniądze, chodzi o ludzkie ciepło - informują organizatorzy Up To Date Festival.

Jak możecie pomóc Babci Eugenii? Wysyłając do niej pocztówkę z pozdrowieniami!

- Nasza kochana 92-latka z pewnością bardzo się ucieszy z każdej pocztówki jaką od nas dostanie. Dlatego prosimy, Wyślij Pocztówkę do Babci Eugenii (tak, by to zrobić trzeba ruszyć tyłek i pójść na pocztę ). Chcemy jej dać trochę uśmiechu. Im szybciej tym lepiej! - dodają organizatorzy Up To Date Festival.

Pocztówki można wysyłać na adres:

ul. Skidelska 12 lok. 1 15-109 Białystok

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE