Wodne Tarasy w Siemiatyczach. Nowy basen już otwarty i poświęcony [ZDJĘCIA]

2021-02-16 8:52

Na tę inwestycję mieszkańcy i władze Siemiatycz długo czekali. Tarasy Wodne, czyli nowa miejska pływalnia, są już oficjalnie otwarte. W poniedziałkowy poranek na terenie obiektu pojawili się pierwsi goście. Wcześniej budynek został poświęcony. Pomimo otwarcia obiektu, w związku z pandemią obowiązują tutaj ograniczenia.

We wczesny poniedziałkowy poranek Burmistrz Miasta Siemiatycze powitał pierwszych użytkowników krytej pływalni w Siemiatyczach. Mieszkańcy, którzy zdecydowali się wstać rano i o godz. 6.15 przybyć do Wodnych Tarasów, otrzymali drobne upominki. Od 15 lutego 2021 r. z pływalni mogą korzystać mieszkańcy Siemiatycz i wszyscy chętni. 14 lutego br. budynek Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód został poświęcony. W związku z pandemią w najbliższych tygodniach w Wodnych Tarasach czynny jest tylko basen pływacki. Nie można korzystać ze strefy saun i części rekreacyjnej.

Oprócz infrastruktury pływackiej na basenie pojawiły się liczne zielone rośliny w różnych odmianach i rozmiarach. W saunach zostało zamontowane dodatkowe, ciepłe światło pochodzące z dekoracyjnych żarówek w drewnianych abażurach. Na ścianach zamontowano specjalne ramy ze sztuczną roślinnością, co sprawiło, że pomieszczenia nabrały przyjemnej, pełnej odpoczynku atmosfery. Takie ramy z roślinami z czasem znalazły się w każdej części basenu.

Główne wejście na basen połączono z głównym wejściem na halę widowiskowo-sportową. Obiekt czynny jest codziennie w godzinach 6:15-21:45.2

Pierwsze zajęcia na basenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE