Weekend w Białymstoku. Co robić? Publikujemy harmonogram imprez [22-24.07.2022 r.]

2022-07-23 9:58
Weekend w Białymstoku. Co robić? Publikujemy harmonogram imprez [22-24.07.2022 r.]
Autor: flickr.com Weekend w Białymstoku. Co robić? Publikujemy harmonogram imprez [22-24.07.2022 r.]

Mieszkańców Białegostoku czeka chyba najciekawszy weekend w lipcu 2022 r. Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w stolicy województwa podlaskiego? Białystok przygotował liczne imprezy, oferta naprawdę jest szeroka! W naszym artykule dowiesz się o szczegółach.

Białystok. Co robić w weekend?

Najbliższe trzy dni pod względem imprez w stolicy Podlasia, będą chyba najciekawszym lipcowym weekendem w 2022 r. Stolica województwa podlaskiego i jej najważniejsze ośrodki kultury przygotowały sporo wydarzeń, aby zaspokoić potrzebny białostoczan. Właściwie już od czwartku białostoczanie i goście mogą przebierać w ofercie wydarzeń. O tym jakie atrakcje w ten weekend czekają w Białymstoku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pogoda na weekend w Białymstoku [22-24.07.2022 r.]

Meteorolodzy nie mają najlepszych wieści, jeśli chodzi o pogodę na najbliższy weekend w Białymstoku. Chodzi tu głównie o tych, którzy nie lubią upałów. W całym województwie bowiem w sobotę prognozowane są temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza. Chłodniej ma być w niedzielę, bo będzie chłodniej prawie o 10 stopni.

Jakie atrakcje w weekend w Białymstoku? Harmonogram [22-24.07.2022 r.]

Od czwartku w stolicy Podlasia i w całym województwie trwa Podlaska Oktawa Kultur. W piątkowy wieczór Jagiellonia Białystok zaprasza na stadion przy ul. Słonecznej, gdzie żółto-czerwoni podejmą Widzew Łódź. Ponadto w niedzielę rozpoczyna się 14. Julliet EM Festival (Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Julitty Sleńdzińskiej). W dalszym ciągu można korzystać ze spacerów tematycznych i nocnych spacerów po Białymstoku z przewodnikiem.

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez w Białymstoku znajdziecie TUTAJ.

Korytarz życia - jak wygląda wewnątrz karetki?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE