Weekend w Białymstoku. Co robić? Przedstawiamy harmonogram imprez [15-17.07.2022 r.]

2022-07-16 21:02
Weekend w Białymstoku. Co robić? Przedstawiamy harmonogram imprez [15-17.07.2022 r.]
Autor: unsplash.com Weekend w Białymstoku. Co robić? Przedstawiamy harmonogram imprez [15-17.07.2022 r.]

Mieszkańców Białegostoku czeka trzeci weekend w lipcu 2022 r. Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w stolicy województwa podlaskiego? Białystok przygotował liczne wernisaże, wystawy i seanse. W naszym artykule dowiesz się o szczegółach.

Weekend w Białymstoku

Najbliższe trzy dni będą trzecim lipcowym weekendem w 2022 r. Czy Białystok jest przygotowany na godne odprawienie dzieci i młodzieży do szkolnych obowiązków? Stolica województwa podlaskiego i jej najważniejsze ośrodki kultury przygotowały sporo wydarzeń, aby zaspokoić potrzebny białostoczan. W dodatku w sobotę swój pierwszy mecz w nowym sezonie Ekstraklasy rozegra Jagiellonia Białystok. O tym jakie atrakcje w ten weekend czekają w Białymstoku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pogoda na weekend w Białymstoku

Meteorolodzy nie mają najlepszych wieści, jeśli chodzi o pogodę na najbliższy weekend w Białymstoku. W całym województwie zachmurzenie ma być umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu, lokalnie słabe burze. Temperatura maksymalna od 17°C na północy do 21°C na krańcach południowych. Wiatr umiarkowany, na zachodzie okresami dość silny, miejscami w porywach do 60 km/h, zachodni.

Wyłączenia prądu w Białymstoku. W tych miejscach należy się ich spodziewać. Harmonogram [15-22.07.2022 r.]

Jakie atrakcje w weekend w Białymstoku? Harmonogram

Mecz Jagiellonii Białystok z Piastem Gliwice to najciekawsze wydarzenie obecnego weekendu. Nie jest to jednak jedyna atrakcja w stolicy Podlasia. W piątkowy wieczór w archikatedrze rozpoczną się XXVII Katedralne Koncerty Organowe. W sobotę tuż po meczu Jagi można wybrać się na wieczorny spacer po Białymstoku. W niedzielę natomiast ciekawą propozycją mogą być wyjazdy „kwadraciakiem” oraz dzień ze strażą pożarną. Ta ostatnia impreza organizowana jest w Parku Militarnym.

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez w Białymstoku znajdziecie TUTAJ.

Wakacje Po Polsku VOX FM - zapraszamy na Podlasie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE