Uczelnie w Białymstoku mają jeszcze wolne miejsca dla studentów. Trwa rekrutacja uzupełniająca

2022-08-10 19:48
Uczelnie w Białymstoku mają jeszcze wolne miejsca dla studentów. Trwa rekrutacja uzupełniająca
Autor: uwb.edu.pl Uczelnie w Białymstoku mają jeszcze wolne miejsca dla studentów. Trwa rekrutacja uzupełniająca

Uczelnie w Białymstoku mają jeszcze miejsca na studia. Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny rozpoczęły rekrutację uzupełniającą. Uniwersytet w Białymstoku wkrótce ją ogłosi.

Na studentów czeka jeszcze naprawdę pokaźna pula wolnych miejsc. Na Politechnice Białostockiej na której rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca jest 450 wakatów na 24 kierunkach studiów. Uczelnia techniczna rozpoczęła etap na studiach stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

Około 600 wolnych miejsc czeka też na przyszłych studentów Uniwersytetu w Białymstoku. Kandydaci będą mogli wybierać spośród 23 kierunków. Rekrutacja rozpocznie się 22 sierpnia. Wolne miejsca są m.in. na biologii, informatyce czy historii.

Zdecydowanie największe problemy z dostaniem się na studia będą mieli chętni na Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest w trybie ciągłym i uczelnia stopniowo ogłasza nabór na poszczególne kierunki.

Więcej szczegółów odnośnie rekrutacji uzupełniającej znajdziesz:

Uniwersytet w Białymstoku

Uniwersytet Medyczny

Politechnika Białostocka

Ranni z wypadku na Chorwacji lecą do Polski wojskowym samolotem. Relacja z lotniska w Zagrzebiu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE