Trwa atak migrantów na granicy. Funkcjonariusz poważnie ranny! Zabrano go do szpitala

i

Autor: Twitter: Polska Policja Trwa atak migrantów na granicy. Funkcjonariusz poważnie ranny! Zabrano go do szpitala

Trwa atak migrantów na polską granicę. Jeden FUNKCJONARIUSZ POWAŻNIE RANNY! Zabrano go do szpitala

2021-11-16 11:59

Trwa masowy atak nielegalnych migrantów na przejściu granicznym Kuźnica - Bruzgi. Agresywni cudzoziemcy rzucają w funkcjonariuszy policji, strażników granicznych oraz żołnierzy kamieniami, gratami hukowymi i innymi przedmiotami. Jeden z policjantów został poważnie ranny. Szczegóły poniżej.

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej coraz bardziej napięta. Migranci koczujący przy przejściu granicznym Kuźnica - Bruzgi od ponad godziny atakują polskich funkcjonariuszy, strażników granicznych oraz żołnierzy. Rzucają w ich stronę m.in. kamieniami oraz granatami hukowymi. Niestety jeden z funkcjonariuszy został poważnie ranny.

— Niestety - w wyniku ataku osób inspirowanych przez stronę białoruską jeden z policjantów zostal dość poważnie ranny, aktualnie udzielana jest mu pomoc, karetka pogotowia przewozi Policjanta do szpitala, prawdopodobnie doszło do pęknięcia kości czaszki po uderzeniu przedmiotem — poinformowała na Twitterze policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE