Szok i niedowierzanie w Plutyczach! Tak teraz będą zarabiać bohaterowie serialu “Rolnicy. Podlasie”

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Jarek Onopiuk

Rolnicy. Podlasie

Szok i niedowierzanie w Plutyczach! Tak teraz będą zarabiać bohaterowie serialu “Rolnicy. Podlasie”

2024-02-20 11:49

Andrzej z Plutycz to najbardziej rozpoznawalny bohater serialu “Rolnicy. Podlasie”. Rolnik spod Bielska Podlaskiego w ostatnich miesiącach na poważnie wziął się za swoje gospodarstwo oraz życie. O wielkim remoncie Andrzeja Onopiuka już pisaliśmy, podobnie jak krótkim urlopie. Co teraz wymyślił gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie”? Będziecie zaskoczeni!

“Rolnicy. Podlasie”. Trzęsienie ziemi w Plutyczach!

W najnowszym materiale na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze” widzieliśmy tylko Jarka Onopiuka. Wcześniej na YouTube rolnicy z Podlasia wrzucili ujęcia Andrzeja w zakładzie fryzjerskim, w domu zdrapującego zdrapki oraz wspólne kadry braci, którzy grając w bilard opowiedzieli historię dołączenia do produkcji serialu “Rolnicy. Podlasie”. W ostatnim wideo widzieliśmy tylko Jarka Onopiuka, który jednak przekazał niewiarygodną informację! Do malutkiej wsi pod Bielskiem Podlaskim już niedługo będą ściągały jeszcze większe tłumy!

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz znowu pokazał swoje zwierzęta. Kolejna burza w komentarzach!

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

Nowy pomysł na biznes Andrzeja z Plutycz. Jakie mają plany z Jarkiem?

Wszystko przez nowy pomysł na biznes braci Andrzeja i Jarka z Plutycz. Rolnicy już od tego sezonu chcą otworzyć nowy biznes. W jaki sposób chcą zarabiać? Szczegóły przekazał Jarek Onopiuk w ostatnim filmie. Na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze” widzimy rolnika, który wybrał się na łąkę w celu ścięcia brzóz. Andrzej z Plutycz w przyszłości chce wyciąć wszystko, wykopać staw, postawić altankę na grilla i zrobić pole namiotowe.

Najważniejsze informacje o Andrzeju z Plutycz sprawdzisz w galerii zdjęciowej

Fani krytykują pomysł na nowy biznes Andrzeja z Plutycz

Na nowym nagraniu na YouTube widzimy, jak Jarek Onopiuk nie tylko wycina drzewa, ale również proponuje firmom współpracę w zrównaniu terenu i wykopaniu stawu. Pod filmem widzimy mnóstwo komentarzy, w tym sporo krytycznych. Fanom serialu “Rolnicy. Podlasie” nie podoba się, że nowy pomysł jest robiony bez planu, a rozpoczyna się go od wycięcia ładnych drzew. 

Wszystko robione na wariackich papierach.  Trzeba bylo ustalic gdzie staw dokładnie by czesc zadrzewienia zostawic. Kazdy w lato szuka cienia.

pole namiotowe organizujesz i takie piekne brzozy wycinasz,inne drzewa..przeciez to daje urok i cien..bez sensu..

Drzew nie wycinaj, tylko krzaki. W lecie ludzie szukają cienia. Tym bardziej na polu namiotowym drzewa powinny być.

Jarek, trzeba było właśnie w tych brzozach zrobić miejsca kempingowe. Ma to swój urok i klimat........

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek walczą z błotem