Andrzej z Plutycz szczery jak nigdy! Rolnik z Podlasia zdradził, jak trafił do telewizji

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz z bratem Jarkiem Onopiukiem

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz szczery jak nigdy! Rolnik z Podlasia zdradził, jak trafił do telewizji

2024-02-15 7:15

Andrzej z Plutycz od pięciu lat jest bohaterem serialu “Rolnicy. Podlasie”. Okazuje się jednak, że wejście rolnika spod Bielska Podlaskiego do telewizji było niecodzienne. Dokładnie tak jak nietypowe jest jego życie. Andrzej z Plutycz w najnowszym materiale na swoim kanale na YouTubie zdradza tajemnicę wejścia do “Rolników. Podlasie”. I sprzedaje jeszcze jeden smaczek!

Andrzej z Plutycz to gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie”

W 2024 roku nikt w Polsce nie wyobraża sobie serialu “Rolnicy. Podlasie” bez Andrzeja z Plutycz. Choć niektórzy w internecie oburzają się na nazywanie Onopiuka gwiazdorem, to jego pozycja w tej produkcji jest niepodważalna. Zresztą Andrzej z Plutycz sam ma tego świadomość, co pokazał przed tygodniem na swoim kanale YouTube, gdzie podczas wizyty w Białymstoku postanowił nie przedstawiać się fryzjerce. Rolnik spod Bielska Podlaskiego rzucił: “mnie każdy zna”.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej z Plutycz sprawdził, czy warto grać w zdrapki. Czy rolnik z Podlasia został milionerem?

Nietypowa droga Andrzeja z Plutycz do telewizji

W najnowszym materiale na YouTube widzimy Andrzeja z Plutycz z bratem Jarkiem Onopiukiem, którzy grając w bilard wspominają swoje początki w telewizji. Okazuje się, że dostali się do serialu “Rolnicy. Podlasie” przypadkiem. Historia miała początek w karczmie "Koszarka", mieszczącej się w Ploskach, przy drodze krajowej nr 19. To tam pięć lat temu kierownik produkcji wypatrzyła Andrzeja i zaproponowała mu udział w programie. 

Andrzej z Plutycz wraz z bratem w 2019 roku pracowali przy wycince drzew u kierownika baru, a podczas przerwy udali się do karczmy na obiad. W tym samym miejscu posiłek spożywała przyszła kierownik produkcji serialu “Rolnicy. Podlasie”. 

Jakoś się zapoznaliśmy, zaczęliśmy żartować, powiedzieliśmy, że już kiedyś wystąpiliśmy w programie "Dżentelmeni i wieśniaki" i od słowa do słowa, po tygodniu zaczęliśmy już nagrywać rolników - rzucił Andrzej z Plutycz ze śmiechem.

A wy pamiętacie występ Andrzeja z Plutycz w serialu “Dżentelmeni i wieśniaki"?

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?
Rolnicy. Podlasie. Wymiana desek w furmance. Wzorowa współpraca