coco cola

i

Autor: Coca cola

Atrakcje

Świąteczna ciężarówka może zawitać do Białegostoku. Świat potrzebuje Mikołajów

2023-11-23 15:46

Gigantyczna, amerykańska ciężarówka Coca-Coli co roku odwiedza kilka polskich miast i wprowadza bożonarodzeniowy klimat. W tym roku do akcji włącza się Polski Czerwony Krzyż.

Tegoroczna akcja ma nie tylko stworzyć w miastach świąteczny klimat i zaserwować rozrywkę oraz spotkanie z Mikołajem, ale tez zwrócić uwagę na problem ubóstwa i wykluczenia społecznego. Dlatego do akcji włącza się Polski Czerwony Krzyż. Obie marki ze sobą współpracują  i obie przygotowują paczki żywnościowe. Akcja ma też zachęcić każdego z nas, by obudzić w sobie Mikołaja.

Gdzie zawita ciężarówka?

Na tegorocznej, świątecznej trasie ciężarówki Coca-Coli są już cztery lokalizacje: Słupsk, Gniezno, Lublin i Warszawa. Piąte, ostatnie miasto zostanie wskazane w głosowaniu.

Gdzie może zawitać?

Wśród miast, które może odwiedzi ciężarówka, są: Bytom, Chorzów, Leszno, Bochnia, Elbląg i Białystok. Aby świąteczne miasteczko zawitało do miasta, trzeba na nie zagłosować.

Jak głosować?

Po prostu zagrać w grę zręcznościowej i oddać głos na wybraną miejscowość. Zwycięży miasto, które do 5 grudnia, do północy uzbiera najwięcej głosów.

- Pobierz aplikację Coca-Coli na swój telefon bądź tablet

- Zarejestruj się (należy podać adres e-mail i kliknąć w przesłany link)

- Zagraj w zręcznościową grę Xmas Jump (ikonka „Gry” w aplikacji). Jedna gra da graczowi 100 punktów, które można zamienić na jeden głos na Białystok.

- Głosuj po kliknięciu w ikonkę „Nagrody” w aplikacji Coca-Coli, tam, przy Coca Xmas – Głosowanie wybieramy Białystok.

Jeden użytkownik może oddać max. 5 głosów. Wizyta ciężarówki w zwycięskim mieście planowana jest na 20 grudnia.

Świat potrzebuje więcej Mikołajów

W ramach współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem odbędzie się akcja "Świat potrzebuje więcej Mikołajów"  https://tiny.pl/cn11p

Przygotowano prospołeczne inicjatywy i masę świątecznych atrakcji.

POLSCY PIŁKARZE O ZŁOŚCI W SZATNI PO MECZU Z CZECHAMI. "BYLIŚMY LEPSI OD CZECHÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE