Fani filmów z serii Władca Pierścieni zauważyli to po 20 latach! Ten drobiazg ma znaczenie!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Władca Pierścieni

Wielki powrót Władcy Pierścieni! Peter Jackson nakręci nowe filmy ze świata Tolkiena! Znamy datę premiery!

2024-05-13 15:50

Świetna wiadomość dla fanów Tolkiena! Słyszeliście już o Lord of the Rings: The Hunt for Gullum, czyli Władca Pierścieni: Polowanie na Golluma? Taki tytuł ma mieć pierwszy z nowych filmów Petera Jacksona, a wiemy już, że powstaną przynajmniej dwa! Znamy też przybliżoną datę premiery!

Po ponad 20 latach powrócimy do Środziemia, które pokochaliśmy! Do tej pory mogliśmy zobaczyć sześć wybitnych filmów, które były ekranizacjami powieści J.R.R.Tolkiena:

  • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
  • Władca Pierścieni: Dwie Wieże
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla
  • Hobbit: Czyli tam i z powrotem
  • Hobbit: Pustkowie Smauga
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Za sterami wszystkich stał ten sam reżyser - Peter Jackson. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w sieci, niebawem otrzymamy zupełnie nowy projekt - Lord of the Rings: The Hunt for Gullum, czyli Władca Pierścieni: Polowanie na Golluma. Znamy już nawet przybliżoną datę premiery!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

 Lord of the Rings: The Hunt for Gullum - co już wiemy?

"Tak, mój Ssskarbie". Nadszedł czas, by raz jeszcze wyruszyć w nieznane z moimi drogimi przyjaciółmi, niesamowitymi i niezrównanymi strażnikami Śródziemia, Peterem, Fran i Philippą – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. Wiemy również, że seria składać ma się z przynajmniej dwóch nowych filmów ze świata Tolkiena.

Władca Pierścieni: Polowanie na Golluma - kiedy premiera?

Chociaż wciąż trwają wczesne prace nad nowym filmem, to premiera zapowiedziana jest wstępnie na 2026 rok. Na ten moment nie wiemy jeszcze, kto znajdzie się w obsadzie i jakich bohaterów poza tytułowym Gollumem będziemy mogli zobaczyć. Pozostaje nam zatem uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać wszystkiego ze sporą niecierpliwością!

Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia - prawda czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Boromir przyjechał do Rivendell zamiast swojego brata Faramira