Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają wreszcie SZAMBO! [ZDJĘCIA]

2021-03-11 6:43
Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają szambo w Plutyczach!
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają szambo w Plutyczach!

Wielkie zmiany w Plutyczach. Gienek i Andrzej mają wreszcie szambo. To prezent w ramach zbiórki dla najpopularniejszych rolników w Polsce, którą zorganizował pan Tomasz. O przełomowej inwestycji rolnicy z Podlasia poinformowali fanów, zamieszczając na swoim oficjalnym profilu zdjęcia z prac w gospodarstwie.

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają wreszcie SZAMBO! [11.03.2021]

Gienek i Andrzej z Plutycz stali się najpopularniejszymi rolnikami w Polsce. Rodzina Onopiuków spod Bielska Podlaskiego to bohaterowie bijącego rekordy popularności serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Już niedługo, 14 marca, będzie miała miejsce premiera nowego, trzeciego sezonu serii. Perypetie Gienka i Andrzeja śledzą setki tysięcy fanów w całej Polsce, a ich fanpage na Facebooku niebawem doczeka się 50 tys. polubień. To m.in. za jego pośrednictwem Onopiukowie informują widzów o tym, co dzieje się w ich gospodarstwie. W czasie przerwy od nowych odcinków było to jedno z głównych źródeł informacji, z którego fani Gienka i Andrzeja czerpali wiedzę o tym, co słychać w Plutyczach. Nie inaczej stało się w przypadku przełomowej inwestycji. Andrzej, który na co dzień prowadzi fanpage, najpierw wrzucił na Facebooka dwa tajemnicze zdjęcia z koparką. Potem rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące tego, nad czym pracuje ciężki sprzęt na posesji Onopiuków.

Czytaj też: Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja. Ciężki sprzęt w Plutyczach [ZDJĘCIA]

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mają szambo! [8.03.2021]

- Szambo - nad tym właśnie pracowała koparka i człowiek. Kolejny krok do zmian na lepsze – poinformował Andrzej z Plutycz. - Pozdrowienia dla Wszystkich Fanów! Dziękujemy Wam wszystkim darczyńcom zrzutki organizowanej i zainicjowanej przez Tomasza, który był też wykonawcą inwestycji. Dokonał wykopów pod szambo i wywiezienia błota z podwórka. Dziękujemy wszystkim za przysłowiowe 5 zł, jak i Tomkowi, który jest naszym dobrym kolegą i wiernym fanem serialu. Nie do końca jednak wyszedł nasz projekt, między innymi ułożenia płyt ze względu na koszt.

Do posta dołączono fotografie z poszczególnych etapów prac. Fani przez kilka dni zastanawiali się, co takiego może powstawać w Plutyczach. Większość obstawiała właśnie szambo. Pojawiały się też spekulacje, że Andrzej i Gienek chcą zrobić wreszcie porządek ze słynnym błotem na posesji.

Dzięki zorganizowanej przez pana Tomasza zbiórce udało się zgromadzić 2 tys. zł. Organizator nie kryje wzruszenia: Nie ukrywam, że serce mi się kraje jak na to patrzę i mam nadzieję nie tylko mi, że mamy XXI wiek, a można żyć bez łazienki z prysznicem – napisał pan Tomasz. Warto przypomnieć, że z Gienkiem i Andrzejem związana jest inna zbiórka – na belarkę, która spotyka się jednak z mieszanym odbiorem. Szczególnie po tym, jak zaangażowała się w nią Agrounia. Fani zarzucają jej liderowi, że próbuje wypromować się „na plecach” rolników z Podlasia.

Rolnicy Podlasie – sezon 3. Kiedy nowe odcinki [DATA, GODZINA, PREMIERA]

Nowe odcinki serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” będzie mogli oglądać już w marcu. Premiera 1. odcinka 3. sezonu odbędzie się w niedzielę, 14 marca, o godz. 20 na antenie Fokus TV. Kolejne nowe odcinki emitowane będą co tydzień na tej samej stacji. Obejrzymy je także w Internecie na oficjalnej stronie Fokus TV.

„Rolnicy. Podlasie” opowiadają o blaskach i cieniach życia na wsi. Tłem opowieści jest Podlasie – region krzyżujących się kultur, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej. „Rolnicy. Podlasie” zdobyli olbrzymią popularność. Średnio nowe odcinki ogląda ponad 800 tys. osób, a rekordowo – grubo ponad milion widzów. Najpopularniejszymi bohaterami serii są Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek. O tej drugiej zrobiło się ostatnio głośno, ponieważ publicznie pochwaliła się, że jest w ciąży. Zdradziła nawet imię dziecka, datę narodzin, a także kim jest ojciec, a jednocześnie jej życiowy partner: "Rolnicy. Podlasie": Emilia Korolczuk jest W CIĄŻY! Wiadomo, kim jest ojciec dziecka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE