Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki! Premiera, data, godzina emisji. Gienek i Andrzej znowu w akcji! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-18 10:54
Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki. Premiera 3. sezonu 14 marca 2021 [ZDJĘCIA]
Autor: Fokus TV Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki i premiera 3. sezonu serialu już 14 marca! Wiosną 2021 zobaczymy nowe przygody znanych i lubianych bohaterów serii: Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilki z Laszek, Tomka i Moniki z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek czy Maćka z Kundzicz.

"Rolnicy. Podlasie" to serial bijący rekordy oglądalności na antenie Fokus TV. Znamy oficjalną datę premiery nowego sezonu. Kiedy Rolnicy z Podlasia wrócą na antenę telewizji? Producenci reality show podali termin i godzinę! W nowych odcinkach wystąpią Gienek i Andrzej z Plutycz oraz inni popularni bohaterowie serialu.

Rolnicy Podlasie. Kiedy nowe odcinki? Oficjalna data

Rolnicy z Podlasia stali się hitem telewizji Fokus TV. Średnia oglądalność każdego odcinka na antenie stacji wynosi średnio 855 tys. widzów. To rekord, który absolutnie przekroczył oczekiwania producentów. Nic zatem dziwnego, że po dwóch udanych sezonach serialu „Rolnicy Podlasie” od razu ruszyły zdjęcia do nowego, trzeciego sezonu. Telewizja podała oficjalną datę premiery 1. odcinka. Wyemituje go już w marcu.

Co w 3. sezonie Rolników z Podlasia?

W nowym sezonie zobaczymy znanych i lubianych bohaterów serii: Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilkę z Laszek, Tomka i Monikę z Pokaniewa, Natalię i Michała z Haciek czy Maćka z Kundzicz. Najpopularniejszymi wśród nich są z pewnością Gienek i Andrzej. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się doniesienia, że Onopiuków spod Bielska Podlaskiego może zabraknąć w nowych odcinkach. Wciąż mają oni nieprzyjemności m.in. z powodu popularności, którą zdobyli za sprawą serialu. Wiele z nich zakończyło się procesami w sądzie. Było ich już 4, niestety każdy zakończony niepowodzeniem (Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają problemy w sądzie. Wiadomo, kto na nich donosi).

Rolnicy Podlasie. Zwiastun odc. 8

Z nękaniem ze strony „fanów” spotykała się również Emilia Korolczuk z Laszek. Nieznajomi, często pod wpływem alkoholu, potrafili wypisywać do niej SMS-y, wydzwaniać, a nawet wchodzić na posesję bez zapowiedzi. Dochodziło do tego nawet w święta Bożego Narodzenia. Mimo to rolniczka nie zrezygnowała z udziału w „Rolnikach z Podlasia”.

Rolnicy Podlasie. Kiedy premiera 1. odcinka 3. sezonu? [DATA, GODZINA]

Oficjalna premiera 1. odcinka 3. sezonu „Rolników Podlasie” zaplanowana została na 14 marca (niedziela) na antenie Fokus TV. Nowe premierowe odcinki będzie można oglądać w każdą następną niedzielę o godz. 20. Dostępne będą także na platformie VOD. Obecnie Fokus TV emituje powtórki dwóch poprzednich sezonów. Do oglądania nowego odcinka już 14 marca 2021 roku zaprosili niedawno Gienek i Andrzej z Plutycz:

W nowych odcinkach serialu dokumentalnego „Rolnicy Podlasie” z pewnością nie zabraknie emocji – wzruszeń, radości i trudności, a także uroków podlaskiej wsi. Gienek i Andrzej z Plutycz oraz inni popularni bohaterowie nie mają przerwy w prowadzeniu gospodarstw i w ciągu kilku miesięcy musieli radzić sobie z pandemią czy srogą zimą. Co zmieniło się u nich od ostatniego odcinka? Przekonamy się już 14 marca 2021 roku!

„Rolnicy Podlasie” to serial dokumentalny ukazujący życie rolników z podlaskich wsi. Widzowie mogą przekonać się, jak wyglądają hodowla, uprawa roli, żniwa czy ogólne warunki panujące w poszczególnych gospodarstwach. Serial zdobył ogromną popularność, a jego bohaterowie – ogólnopolską rozpoznawalność i rzeszę wiernych fanów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE