Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb ruszyli na wyprawę. Wyzwanie ich przerosło [ZDJĘCIA, WIDEO] (05.09.2021)

2021-09-05 13:41
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb ruszyli na wyprawę [ZDJĘCIA]
Autor: telewizja FOKUS TV

Rolnicy. Podlasie. W 26. odcinku Gienek i Jastrząb wyruszą na wyprawę, wioząc w taczce worek zboża dla gołębi. W jej trakcie napotkają jednak problemy, w wyniku których będą musieli zmienić plany. Wyzwania staną również przed Tomkiem i Moniką z Pokaniewa. Jurka z Ciełuszek odwiedzi Maciek z Kundzicz.

Już w najbliższą niedzielę premiera najnowszego odcinka serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Widzowie poznają nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. Czego spodziewać się mogą w nowym odcinku 3. sezonu?

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej - ile NAPRAWDĘ zarabiają rolnicy z Podlasia?

Rolnicy. Podlasie - odcinek 26, sezon 3. Co się wydarzy? [05.09.2021]

Gienek i Jastrząb wiozą w taczce worek zboża dla gołębi. Po drodze rozmawiają o tych ptakach, a także o rodzinie i potomstwie. Dojście z balastem do Strabli okazuje się jednak na tyle męczące, że panowie rezygnują z wyprawy. Zboże postanawiają dać spotkanym na pobliskim pastwisku koniom.

W Pokaniewie Tomek z pomocnikami grodzi pastwisko dla jałówek. Monika ma montować prądowe izolatory, ale napotyka problem i musi jechać do miasta, by kupić rzeczy, które go rozwiążą. Po skończonej pracy wszyscy przeganiają stado na pastwisko.

W nowym odcinku odwiedzimy również Jurka z Ciełuszek, do którego z wizytą przyjedzie Maciek z Kundzicz. Doświadczony hodowca ma pomóc rolnikowi w naszykowaniu koni na wystawę oraz przygotowaniu letniego pastwiska dla klaczy. U Maćka zjawia się także doktor Agnieszka, która sprawdza, czy klacze są źrebne i czy ciąże rozwijają się prawidłowo.

Rolnicy. Podlasie. Sezon 3 - nowe odcinki, emisja, gdzie oglądać, o której

Nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie" oglądać można w każdą niedzielę o godz. 20 na antenie FOKUS TV. Po emisji odcina w telewizji dostępny jest on na oficjalnej stronie stacji. "Rolnicy. Podlasie" to prawdziwy hit - samograj bijący rekordy oglądalności i gromadzący przed telewizorami milionową społeczność, która z zapartym tchem śledzi losy rolników z północno-wschodniej Polski. Ich fani są bardzo aktywni zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym, nie omieszkując odwiedzać swoich ulubieńców w ich gospodarstwach. Prawdziwymi rekordzistami są pod tym względem Gienek i Andrzej, u których co weekend spotkać można tabuny gości.

Rolnicy. Podlasie. Kiedy wróci Emilia Korolczuk? Kiedy nowe odcinki z Emilką?

Wielu widzów wciąż zastanawia się, kiedy do serialu powróci Emilia Korolczuk. Przypomnijmy, że w czerwcu rolniczka urodziła córeczkę Laurę i obecnie wraz z partnerem Karolem zajmują się jej wychowaniem. Należy oczywiście pamiętać, że odcinki do 3. sezonu kręcono z dużym wyprzedzeniem i pokazują one nie aktualne, ale nieco wcześniejsze wydarzenia w życiu rolników. Producenci na razie nie zdradzają, kiedy odbędzie się emisja sezonów z Emilką, jednak spodziewać się możemy, że nastąpi to w najbliższym czasie. Prawdopodobnie chcieli dać rolniczce czas na odpoczynek od kręcenia nowych odcinków zaraz po narodzinach dziecka.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE