Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej ofiarami OBRZYDLIWEGO hejtu: „Jak bezdomni”, „Jak małpy w cyrku”

2021-08-12 10:08
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej ofiarami OBRZYDLIWEGO hejtu
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej ofiarami OBRZYDLIWEGO hejtu

Gienek i Andrzej z Plutycz to bez wątpienia najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Ich rozpoznawalność rośnie z miesiąca na miesiąc, jednak obok rzeszy wiernych fanów zyskują również grono hejterów. Na grupach poświęconych serialowi „Rolnicy. Podlasie” nie brakuje gorzkich słów pod ich adresem. Czego dotyczą?

Odkąd Gienek i Andrzej z Plutycz pojawili się w 1. sezonie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” ich rozpoznawalność rośnie. Dziś uchodzą już za najbardziej rozpoznawalnych rolników w Polsce, którzy sympatię wiernej rzeszy fanów zdobyli serdecznością, autentycznością i dystansem do siebie. Ich dom w Plutyczach – szczególnie w wakacje – praktycznie w każdy weekend odwiedzają fani. Prawdziwe oblężenie miało miejsce po dostarczeniu Andrzejowi belarki zakupionej z pieniędzy ze zbiórki zorganizowanej przez AgroUnię. To zresztą niejedyny prezent, jaki otrzymali Gienek i Andrzej.

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Gienek i Andrzej mają nowy sprzęt [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Obrzydliwy HEJT na Gienka i Andrzeja

Nie da się ukryć, że dzięki udziałowi w „Rolnikach” życie Gienka i Andrzeja mocno się zmieniło. Nie tylko od strony towarzyskiej, lecz również materialnej. Dzięki pomocy innych zyskali sporo sprzętu, a nawet szambo i normalną łazienkę. Mniej życzliwi obserwatorzy ich poczynań wciąż wskazują jednak, że ojciec i syn nie potrafią zadbać ani o siebie, ani o swoje gospodarstwo. Pod kilkoma zdjęciami Gienka i Andrzeja z fanką rolników pojawiły się uderzające w Onopiuków komentarze. Autorzy wielu z nich nie szczędzą ostrych słów. Oto kilka z nich (pisownia oryginalna):

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom

- Nie widać by Gienek z Andrzejem korzystali z tej swojej wody .… to równoznaczne z tym gdybym miała przytulić się do bezdomnego ...i to jeszcze w takie upały . No ale czego nie robi się dla chwili zwrócenia na siebie uwagi  Andrzej kaj ma te swoje nowe zęby ? Pewnie nadal nie stosuje szczoteczki do zębów i powypadały. Nie wiem jak on chce babe sobie znaleźć z takim wizerunkiem .Włosy nie myte dobry tydzień jak nie miesiąc ...długie jak u małpy ...eh szkoda słów.

- Szkoda mi Gienia i Andrzeja, przyjezdni robią z nich pośmiewisko, traktują ich jak małpy w cyrku, a Oni prości ludzie zgadzają się na to.

- Ale warunki tragiczne w dzisiejszych czasach żeby był taki chlew koło domu wstyd.

A co wy sądziecie o tym wszystkim? Podzielcie się opinią w komentarzach niżej!

Fani Andrzeja i Gienka zwracają także uwagę, że na zamieszczonych zdjęciach widać alkohol. Wcześniej młodszy z Onopiuków wielokrotnie prosił przyjezdnych, by nie przywozili im żadnych trunków, szczególnie jego ojcu. Andrzej jest abstynentem, natomiast Gienkowi – jak stwierdził – alkohol po prostu szkodzi. Zamiast tego wraz z bratem zachęcają, by, zamiast butelki, przywieźć jedzenie ich zwierzętom.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej w 3. sezonie

Przygody Gienka i Andrzeja możemy śledzić w każdą niedzielę na antenie Fokus TV, w 3. sezonie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Początek emisji o godz. 20. Najbliższy odcinek już 15 sierpnia.

Sonda
Czy lubisz oglądać Gienka, bohatera serialu "Rolnicy. Podlasie"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE