Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Gienek i Andrzej mają nowy sprzęt [ZDJĘCIA, WIDEO] 21.05.2021

2021-05-20 22:37
Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Gienek i Andrzej mają nowy sprzęt
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Gienek i Andrzej mają nowy sprzęt

Rewolucja w Plutyczach! Gienek i Andrzej mają nowy sprzęt. Zaprezentują go już w najnowszym odcinku serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Oprócz bohaterów z Plutycz na ekranie zobaczymy również m.in. Emilię Korolczuk i kozoterapię w Laszkach. Sprawdźcie zapowiedź 11. odcinka.

Rolnicy. Podlasie: Rewolucja u Gienka i Andrzeja w Plutyczach [21.05.2021]

Już w najbliższą niedzielę, 23 maja, odbędzie się premiera 11. odcinka serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Poznamy w nim nowe przygody ulubieńców widzów, Gienka i Andrzeja Onopiuków. W Plutyczach szykuje się prawdziwa rewolucja – gospodarze zyskają nowy sprzęt. – Przyszedł czas na boiler i umywalkę na ciepłą wodę – cieszy się w zapowiedzi Andrzej.

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach [ZDJĘCIA] 18.05.2021

W końcu w domu pojawi się długo wyczekiwana łazienka. Do domu przyjeżdża hudraulik, montowana jest instalacja i wspomniany bojler na ciepłą wodę. Panowie wybierają się także do miasta na zakupy, kupują potrzebne sprzęty do nowej łazienki.

Wcześniej on i jego ojciec, aby mieć ciepłą wodę, musieli rozpalać w piecu. Takie warunki szczególnie dawały o sobie znać zimą. Rolnicy z Plutycz postanowili w końcu zainwestować – nie tylko w bojler, ale i w szambo, którego postępy w budowie opisywaliśmy kilka miesięcy temu. O przełomowej inwestycji Gienek i Andrzej informowali fanów, dziękując przy okazji osobom, które pomogły w realizacji inwestycji.

Prace w gospodarstwie Onopiuków mogliśmy oglądać już w poprzednich odsłonach 3. sezonu. W ostatnim, 10. odcinku słynne błoto uniemożliwiało Gienkowi i Andrzejowi uruchomienie ciągnika. Oznaczało to dla rolników dodatkową, ciężką pracę, ponieważ musieli samodzielnie przenosić słomę dla krów.

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Odcinek 11. Zapowiedź

Prócz Gienka i Andrzeja z Plutycz w nowym, 11. odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” zobaczymy Emilię Korolczuk oraz Justynę i Łukasza

W Ciemnoszyjach u Justyny i Łukasza pojawia się weterynarz. Przy okazji okaże się, kto wygrał zakład i która krowa będzie miała młode. Justyna samodzielnie dokonuje tzw. dekoronizacji, czyli obcina rogi cielakom.

Emilka w Laszkach zachwala "kozoterapię", bo nic tak nie uspokaja jak przebywanie wśród kóz, co potwierdza także babcia Helena. W gospodarstwie codzienne obrządki, dojenie kóz, karmienie, ale też czas na profilaktykę zdrowotną - tym razem Emilka podaje zwierzętom zastrzyki.

Nowy odcinek 3. sezonu „Rolników. Podlasie” obejrzymy już w niedzielę, 23 maja, na antenie FOKUS TV. Początek emisji o godzinie 20.00. Wcześniej widzowie mogą obejrzeć powtórki: poprzedniego odcinka oraz poprzednich sezonów.

Serial dokumentalny  „Rolnicy. Podlasie” to prawdziwy hit. Kolejne sezony programu opowiadającego o życiu rolników z podlaskich wsi gromadzą przed telewizorami rekordową publiczność. Oglądalność niejednokrotnie przekracza milion widzów, a wokół serialu skupiona jest mocno zaangażowana społeczność. Do ulubieńców wśród bohaterów należą bezapelacyjnie Gienek i Andrzej oraz Emilia Korolczuk. Rolniczka z Laszek już w czerwcu urodzi córeczkę Laurę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE