Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Fani zachwyceni [FOTO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Fani zachwyceni [FOTO]

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Fani zachwyceni [FOTO]

2022-01-25 17:35

Emilia Korolczuk to jedna z najważniejszych postaci serialu „Rolnicy. Podlasie”. Sołtys Laszek ostatnio na swoich mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem sprzed 12 lat. Jej fani byli zachwyceni!

Bohaterka serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” to jedna z najczęściej udzielających się w internecie gwiazd tego programu. Profil właścicielki rancza w Laszkach na facebook’u śledzi blisko 100 tys. osób! Emilia Korolczuk niedawno opublikowała na swoim fanpage’u dwa zdjęcia: jedno współczesne, a drugie sprzed 12 lat. Na obydwu fotografiach znajduje się ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi.

Czytaj także: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Emilia pokazała zdjęcie sprzed 12 lat – fani wniebowzięci

Wierni fani Emilii byli wprost zachwyceni jej zdjęciem. Do tej pory post skomentowano blisko 150 razy, spora część widzów oprócz pochwalenia bohaterki serialu „Rolnicy. Podlasie” zwróciła również uwagę na samą wartość przyjaźni. „To dziś rzadko spotykana wartość”, „Szczera prawda przyjaźń jest piękna. A ty mlodniejesz”, „trzeba kilku osób koło siebie ale na zawsze”, „Najważniejsze Emilko że ta przyjaźń przerwała!!!”, „Kochana Emilki to pięknie że ma Pani takich ludzi przy sobie,i oby byli tacy wytrwali jeszcze długo bo ma Pani dobre serce i dla przyjaciół i dla zwierzaków i tasak trzyyymac!!!!!!!pozdrawiam serdecznie i znajomych z tego grona też”, "ciekawe jak będziecie wyglądać za następne 12 lat".

Czytaj więcej o serialu "Rolnicy. Podlasie":

  1. Rolnicy. Podlasie. Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]
  2. Rolnicy. Podlasie. Emilka Korolczuk sprzedaje króliki [FOTO,WIDEO]
  3. Rolnicy. Podlasie. Andrzej planuje budowę nowego domu? [ZDJĘCIA,WIDEO]

Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Przygody Emilki Korolczuk z Laszek, jak również innych bohaterów popularnej serii, w tym Gienka i Andrzeja z Plutycz, możemy śledzić w nowych odcinkach 4. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Emisja 5. odcinka już w niedzielę, 30 stycznia, na antenie FOKUS TV. Początek o godz. 20.15.

Podlaskie. Wyprzedzał tirem w niedozwolonym miejscu. Dostał mandat w wysokości 5 tys. zł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE