Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk narzeka na irytujących fanów. „Niektórzy mnie zadziwiają”

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk narzeka na irytujących fanów. „Niektórzy mnie zadziwiają”

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk narzeka na irytujących fanów. „Niektórzy mnie zadziwiają”

2022-06-08 15:38

Emilia Korolczuk to jedna z bohaterek serialu Rolnicy. Podlasie. Sołtys wsi Laszki w ostatnim wywiadzie z mediami zdradziła kulisy sławy. Kobieta mówi o niektórych, że są naprawdę irytujący.

Rolnicy. Podlasie to produkcja, która od kilku lat nie schodzi z anteny Fokus TV. Dzięki występom w serialu olbrzymią popularność zdobyli takie gwiazdy jak Gienek i Andrzej z Plutycz czy Emilia Korolczuk. Bohaterowie „Rolnicy. Podlasie” wykorzystują to, prowadząc ożywioną aktywność w sieci. Gospodarze z Plutycz założyli kanał Gienek i Andrzej Plutycze, sołtys wsi Laszki ma na platformie swój kanał Ranczo Laszki.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nawet nie podziękował bratu za prezent. „Zrobił się wybredny”

„Rolnicy. Podlasie” Emilia Korolczuk o kulisach sławy

Emilia Korolczuk w ostatniej rozmowie dla „Gazety Współczesnej” zdradziła, jakie ma zdanie na temat swojej popularności. - Czasami to wszystko do mnie nie dociera. Kiedyś znało mnie 30 osób które mieszkają w naszej wsi. Teraz zna mnie cała Polska. Przeskok jest ogromny – powiedziała gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Emilia Korolczuk zdradza, jacy są jej fani

Okazuje się jednak, że popularności Emilii Korolczuk ma też swoje złe strony. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” zdradziła, że zdarzają się fani, którzy po prostu uprzykrzają życie jej oraz rodzinie kobiety. - Jedni robią sobie żarty i wydzwaniają z 10 różnych numerów. Inni potrafią przyjeżdżać o przeciwnych porach, np. o 22 lub 7 rano... Niektórzy ludzie naprawdę mnie zadziwiają – skomentowała Emilia Korolczuk.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Historię Emilii Korolczuk możecie odkrywać w każdą niedzielę o godz. 20.00. Jeśli nie wiecie, gdzie oglądać swoich ulubieńców serialu "Rolnicy. Podlasie", każdy nowy odcinek pojawia się na antenie Fokus TV.

Sąd Rejonowy w Białymstoku. Patryk O. (26 l.) wypił 10 piw, wsiadł za kierownicę i potrącił pieszą na pasach

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]