Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nawet nie podziękował bratu za prezent. „Zrobił się wybredny”

i

Autor: Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nawet nie podziękował bratu za prezent. „Zrobił się wybredny”

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nawet nie podziękował bratu za prezent. „Zrobił się wybredny”

2022-06-07 16:10

Rolnicy. Podlasie. Na kanale Gienek i Andrzej Plutycze pojawił się kolejny film z życia dwóch największych gwiazd serialu emitowanego przez Fokus TV. Tym razem gospodarz ze wsi niedaleko Bielska Podlaskiego pokazał jaki prezent otrzymał od swojego brata. Fani rolnika nie mieli dla niego litości.

Rolnicy. Podlasie to serialowa produkcja, która ma w Polsce olbrzymią liczbę fanów. Najważniejszymi jej bohaterami są Gienek i Andrzej z Plutycz, którzy swoją prywatnością oraz historiami z życia na wsi dzielą się na Facebooku i swoim kanale Gienek i Andrzej Plutycze. To właśnie na platformie YouTube regularnie publikują materiały, w głównej mierze dzięki wsparciu swoich fanów.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. „Najlepszy rolnik z Podlasia” obchodził urodziny. Ile lat ma Gienek z Plutycz?

„Rolnicy. Podlasie”. Co Andrzej z Plutycz otrzymał od brata?

W najnowszym filmie widzimy jak Jarek, drugi sen Gienka, postanowił zrobić Andrzejowi z Plutycz niespodziankę. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” otrzymała kosiarkę rotacyjną. To kolejny nowy sprzęt, który pojawił się w gospodarstwie Andrzeja. Wcześniej bohater „Rolników z Podlasia” otrzymał belarkę i tur do traktora.

Jak Andrzej z Plutycz zareagował na prezent?

Fanów kanału Gienek i Andrzej Plutycze najmocniej zbulwersował nie sam prezent, ale reakcja Andrzeja z Plutycz. Bracia najpierw bowiem musieli odebrać sprzęt z miejsca. Tam Jarek zapytał Andrzeja, czy podoba mu się prezent. Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” dość oschle zareagował: - No, może być. W komentarzach do filmu zawrzało, bo chociaż fani doskonale zdają sobie sprawę, że Jarek jedynie załatwił kosiarkę, to jednak jakieś dziękuję mu się należało.

- „Może być…”. Wybredny się Andrzej zrobił – skomentował fan kanału Gienek i Andrzej Plutycze.

- Andrzej to mógłby chociaż udawać, że się cieszy. On chyba uważa, że mu się wszystko należy.

- Andrzej ja bym z Tobą nie wytrzymał ani minuty, nie masz o niczym pojęcia, ale zawsze najwięcej do powiedzenia.

To tylko wybrane komentarze, które pod najnowszym filmem na kanale Gienek i Andrzej Plutycze. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

„Rolnicy. Podlasie”. Kiedy nowe odcinki?

Przygody Andrzeja z Plutycz możecie oglądać w każdą niedzielę na antenie Fokus TV. Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” ma premierę o godz. 20.00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]