Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu to zrobił! Fani wściekli [WIDEO]

2023-01-27 12:58
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu to zrobił! Fani wściekli [WIDEO]
Autor: telewizja Fokus TV Andrzej z Plutycz w towarzystwie Walka i Gienka

Andrzej z Plutycz na początku 2023 roku nie zapomniał o swoich fanach. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” złożył internautom życzenia, a przy okazji zasugerował jak można szybko rozwiązać problem błota na jego podwórku. W komentarzach na platformie YouTube zawrzało.

Łazienka Andrzeja z Plutycz

W 2022 r. najbardziej popularnym tematem w Plutyczach była łazienka w domu Gienka i Andrzeja. Odkąd rolnicy zaistnieli w serialu „Rolnicy. Podlasie” głośno zrobiło się o warunkach w jakich mieszkają. W poprzednim roku na kanale Gienek i Andrzej Plutycze widzieliśmy, jak łazienka Andrzeja została odnowiona, co ma w przyszłości przyciągnąć kobiety. Ten temat wałkowany na ich kanale spowodował, że zyskali oni dużo fanów, a liczba subskrypcji prawie dobiła do 100 tys.

Andrzej z Plutycz wywołał kolejną burzę w sieci

Andrzej z Plutycz w dalszym ciągu jednak prowokuje. Zrobił to już w pierwszym nagraniu w 2023 r.. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” rąbała drewno na swoim gospodarstwie, przy okazji złożyła również swoim fanom życzenia noworoczne. Andrzej z Plutycz odniósł się również do licznych zarzutów o błoto, które zalega na całym podwórku jego gospodarstwa.

- Dobry Mikołaj może by mi wreszcie te podwórko z mojego błota... Jakąś firmę podesłał. To by była sensacja. Żeby błoto zlikwidował z mojego podwórka – rzucił rolnik, sugerując, że jakaś firma mogłaby to posprzątać.

Część fanów w komentarzach nie ukrywa oburzenia. W końcu to błoto Andrzeja z Plutycz, które sam narobił. Poniżej publikujemy tylko te najbardziej łagodne wpisy. Łącznie jest ich obecnie ponad 400!

Mówisz o podwórku żeby ci zrobili jak sobie sam błoto narobiłeś to sam sobie popraw co to kamienia nawieźć utwardzić zagęszczarką i jakoś jest.

A co za problem zlikwidować błoto tura masz błoto wybierz na wieź gruzu lub kamieni z pola zasyp to żwirem i będzie na chwilę spokoju

Andrzej szukasz ciągle sponsorów ,sam się weź za robotę,taki młody a kimś się posługujesz jak nie jakaś firma się trafi to ojciec to Jastrząb tyle jest gospodarzy w twoim wieku i jakoś dają radę.

Ile lat ma Andrzej z Plutycz?

Andrzej Onopiuk z Plutycz pod koniec listopada skończył 40 lat. Na poniższych zdjęciach zobaczycie, jak zmieniał się przez lata.

„Rolnicy Podlasie”. Nowy sezon

1 stycznia 2023 r. wystartował nowy sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”. Nowy odcinek, gdzie również możecie oglądać przygody Andrzeja z Plutycz, w każdą niedzielę o 20:15.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE