Rolnicy. Podlasie. Jak gwiazdy serialu spędziły Nowy Rok? Będziecie zaskoczeni! [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Bohaterowie serialu "Rolnicy. Podlasie"

Rolnicy. Podlasie. Jak gwiazdy serialu spędziły Nowy Rok? Będziecie zaskoczeni! [WIDEO]

2023-01-10 9:08

Wraz z początkiem 2023 roku rozpoczęła się emisja piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. Głównymi bohaterami produkcji są Andrzej i Gienek z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Laszek. Co działo się w pierwszym odcinku? Jak gwiazdy powitały Nowy Rok?

„Rolnicy. Podlasie”. Sporo pracy u Andrzeja i Gienka z Plutycz

W pierwszym odcinku nowego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” oglądaliśmy gwiazdy produkcji w typowo sylwestrowo-noworocznym klimacie. Do Emilii i Karola z Laszek koło Zabłudowa przyjechali goście z Kujaw. Mariusz i Lilka pomogli rolnikom z Podlasia w gospodarstwie. Emilka i Lilka wyczyszczyli koziarnię, a mężczyźni przygotowali ciągnik do przeglądu. Po pracy cała czwórka odpoczęła przy ognisku, nad którym podgrzewało się kociołek z jedzeniem.

Najwięcej pracy już na początku 2023 roku było w Plutyczach. - Na kaca najlepsza jest praca - Gienek Onopiuk rzucił w odcinku i rolnik wspólnie z Andrzejem i Sławkiem zbierali drewno do nowej przegrody w oborze. Pomogą im Artur i Marcin z Moniek.

Nowy sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”. Ruszył 1 stycznia 2023

1 stycznia 2023 roku ruszył piąty sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”. Na ekranach telewizorów ponownie zobaczymy największe gwiazdy serialu, czyli Gienka i Andrzeja z Plutycz oraz Emilię Korolczuk z Laszek. Ponownie pojawią się również:

  • Monika i Tomek z Pokaniewa,
  • Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj,
  • Agnieszka i Jarek z Bronowa,
  • Maciek z Kundzicz,
  • Bogdan z Borowskich Ciborów,
  • Michał z Haciek.

Gigantyczna oglądalność serialu „Rolnicy. Podlasie”

Według twórców serialu „Rolnicy. Podlasie” produkcja jest najchętniej oglądanym programem w polskiej telewizji. W komunikacie prasowym ZPR Media czytamy, że w paśmie nadawania serialu FOKUS TV plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych stacji, zajmując 3 miejsce w Polsce. Premierowe odcinki ogląda 890 tys. widzów.

„Rolnicy. Podlasie”. Kiedy nowe odcinki?

Premierowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” nadawane są w każdą niedzielę o godz. 20:15.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz robi zakupy w samochodzie. Ile wydał?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE