Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?

2022-06-13 16:41
Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?
Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz niedawno otrzymał od swojego brata kosiarkę rotacyjną. W najnowszym nagraniu na YouTube mężczyźni składali osłonę do urządzenia, ale jak zwykle najciekawiej było w komentarzach. To właśnie w nich fani dostrzegli zmianę w wyglądzie Andrzeja. O co konkretnie chodzi?

Andrzej z Plutycz to główny bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik ze wsi spod Bielska Podlaskiego udziela się nie tylko w popularnej produkcji Fokus TV, ale również prężnie działa na Facebooku i YouTube. Na tej drugiej platformie Andrzej z Plutycz ma kanał Gienek i Andrzej Plutycze. Właśnie tam zamieszcza aktualne historie z życia na wsi.

Andrzej z Plutycz współpracował z bratem Jarkiem

Andrzej z Plutycz w poprzednim tygodniu opublikował na YouTube materiał, w którym otrzymał prezent od swojego brata Jarka. Była to kosiarka rotacyjna, której rolnik bardzo potrzebował w swoim gospodarstwie. W sobotę na kanale gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” pojawił się nowy film, na którym Andrzej z bratem zakładali osłonę na urządzenie. Doszło przy tym do wielu sporów, bo Andrzej z Plutycz po swojemu dyrygował również Jarkiem.

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” utyła?

Chociaż między gwiazdą serialu „Rolnicy. Podlasie” i jego bratem dochodziło do zgrzytów, a Jarek momentami gryzł się w język, to najciekawsze oczywiście znowu były komentarze. To właśnie w nich fani Andrzeja z Plutycz dostrzegli, że rolnikowi w ostatnim czasie się przytyło.

- Coś Andrzej robi się coraz bardziej pulchny – zwrócił uwagę jeden z fanów.

- Andrzejek przytył! - dorzucił kolejny.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać? Kiedy nowy odcinek?

Perypetie Andrzeja z Plutycz możecie odkrywać w każdą niedzielę o godz. 20.00. Każdy nowy odcinek, w którym zobaczycie swoich ulubieńców z serialu "Rolnicy. Podlasie", pojawia się na antenie Fokus TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE