Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?

Rolnicy. Podlasie. Nowy wygląd Andrzeja z Plutycz. Czym zaskoczył swoich fanów?

2022-06-13 16:41

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz niedawno otrzymał od swojego brata kosiarkę rotacyjną. W najnowszym nagraniu na YouTube mężczyźni składali osłonę do urządzenia, ale jak zwykle najciekawiej było w komentarzach. To właśnie w nich fani dostrzegli zmianę w wyglądzie Andrzeja. O co konkretnie chodzi?

Andrzej z Plutycz to główny bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik ze wsi spod Bielska Podlaskiego udziela się nie tylko w popularnej produkcji Fokus TV, ale również prężnie działa na Facebooku i YouTube. Na tej drugiej platformie Andrzej z Plutycz ma kanał Gienek i Andrzej Plutycze. Właśnie tam zamieszcza aktualne historie z życia na wsi.

Andrzej z Plutycz współpracował z bratem Jarkiem

Andrzej z Plutycz w poprzednim tygodniu opublikował na YouTube materiał, w którym otrzymał prezent od swojego brata Jarka. Była to kosiarka rotacyjna, której rolnik bardzo potrzebował w swoim gospodarstwie. W sobotę na kanale gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” pojawił się nowy film, na którym Andrzej z bratem zakładali osłonę na urządzenie. Doszło przy tym do wielu sporów, bo Andrzej z Plutycz po swojemu dyrygował również Jarkiem.

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” utyła?

Chociaż między gwiazdą serialu „Rolnicy. Podlasie” i jego bratem dochodziło do zgrzytów, a Jarek momentami gryzł się w język, to najciekawsze oczywiście znowu były komentarze. To właśnie w nich fani Andrzeja z Plutycz dostrzegli, że rolnikowi w ostatnim czasie się przytyło.

- Coś Andrzej robi się coraz bardziej pulchny – zwrócił uwagę jeden z fanów.

- Andrzejek przytył! - dorzucił kolejny.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać? Kiedy nowy odcinek?

Perypetie Andrzeja z Plutycz możecie odkrywać w każdą niedzielę o godz. 20.00. Każdy nowy odcinek, w którym zobaczycie swoich ulubieńców z serialu "Rolnicy. Podlasie", pojawia się na antenie Fokus TV.