Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pochwalił się swoim bogactwem. I zaapelował do swoich fanów! [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz z serialu "Rolnicy. Podlasie"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz pochwalił się swoim bogactwem. I zaapelował do swoich fanów! [WIDEO]

2023-01-27 12:52

Andrzej z Plutycz tę tajemnicę długo trzymał w ukryciu. W najnowszym materiale na kanale YouTube gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” pochwaliła się, czego w jego gospodarstwie jest najwięcej. Na koniec nagrania nie mogło obyć się bez apelu do fanów. O co poprosił Andrzej z Plutycz?

Andrzej z Plutycz podbije YouTube?

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” od dawna mocno udziela się w serwisie YouTube. Andrzej z Plutycz na kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” ma już ponad 92 tys. subskrypcji i robi wszystko, aby dobić do 100 tys. Rolnik z Podlasia oczywiście nieustannie pojawia się również w serialu „Rolnicy. Podlasie”, ale dba też o obecność w internecie. W najnowszym materiale Andrzej z Plutycz zdradził dawno skrywany sekret.

Andrzej z Plutycz i jego bogactwo

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” w ostatnim odcinku wybrała się wspólnie z psem Promilem poza Plutycze. Andrzej Onopiuk udał się do miejscowego lasu, gdzie od lat jego rodzina ma wielką ziemiankę. Co trzyma tam rolnik z Podlasia? Niemałe bogactwo! Andrzej z Plutycz przechowuje tam kilkadziesiąt ton ziemniaków, po które wybrał się, aby przygotować je swoim krowom.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” natychmiast rzucili się do komentowania filmu. Zwrócili oni uwagę, że taka ziemianka idealna na ewentualną wojnę. Poradzili również Andrzejowi z Plutycz, że jeśli chce szybko dobić do 100 tys. subskrybentów na YouTube, to musi robić ciekawsze materiały.

Dziwne piwnice w samym lesie..ze tez tego nikt nie ukradnie ...tych ziemniakow.

Andrzej dobry schowek dla uchdzcow pyry gratis .Jędrek jak przyjdzie zima zasypie ziemiankę i klops.

Dzieje się na całego, emocje jak przy zbieraniu kartofli.

Andrzej z Plutycz – ile ma lat?

Andrzej z Plutycz pod koniec listopada 2022 r. skończył 40 lat. Na poniższych zdjęciach zobaczycie, jak zmieniał się przez lata.

„Rolnicy. Podlasie” – nowy sezon

1 stycznia 2023 r. wystartował nowy sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”. Każdy nowy odcinek, gdzie również możecie oglądać przygody Andrzeja z Plutycz, startuje w każdą niedzielę o 20:15.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE