Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej z Plutycz potrzebują POMOCY! Potrzeba rąk do pracy

2021-03-02 10:39
Rolnicy. Podlasie: Andrzej i Gienek z Plutycz potrzebują pomocy!
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook "Rolnicy. Podlasie": Andrzej i Gienek z Plutycz potrzebują pomocy!

Andrzej i Gienek Onopiukowie z Plutycz potrzebują pomocy! Potrzeba rąk do pracy przy zrywaniu parkietu. Gwiazdorzy popularnego serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" zaoferowali wynagrodzenie dla każdej osoby, która zechce im pomóc. Liczone będzie od każdego rozrzutnika. Pracownikom zapewnią również wyżywienie.

Andrzej i Gienek Onopiukowie z programu "Rolnicy. Podlasie" potrzebują pomocy. W ich gospodarstwie w Plutyczach szykuje się mały, wiosenny remont. Na oficjalnym profilu ojca i syna pojawiła się krótka informacja o tym, że rolnicy z Podlasia poszukują rąk do pracy.

Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej potrzebują pomocy [02.03.2021]

- Wiosna coraz bliżej dlatego czas zrywać parkiet, może jest ktoś chętny do pomocy? - brzmi wiadomość na profilu "Gienek i Andrzej" na Facebooku. - Zapraszamy. Oczywiście za pomoc zapłacimy od rozrzutnika i wyżywienie, na przykład pizza. Co Wy na to?

Pod postem z propozycją posypała się lawina komentarzy. Wielu fanów Gienka i Andrzeja zasugerowało, by, zamiast angażować się w pomoc pojedynczo, każdy, kto może, wziął sprzęt, przyjechał do Plutycz i szybko pomógł rozprawić się z parkietem. Niektórzy jasno stwierdzili, że chętnie pomogliby rolnikom, jednak mieszkają za daleko. Pojawiły się nawet słowa krytyki w kierunku Andrzeja (pisownia oryginalna): 

- Oj Andrzejku szkoda słów wesz się trochę ogarjnij.

- Sam sie weź za robote leniu jeden. I tak nie masz innego zajecia to codziennie po 2 rozrzutniki wywal i sam zrobisz robotę.

- Do tej pracy to raczej mało chętnych będzie. Ale powodzenia życzę.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej w 3. sezonie. Kiedy nowe odcinki?

Gienka i Andrzeja będziemy mogli już niedługo oglądać w nowych odcinkach 3. sezonu "Rolników. Podlasie". Premiera 1. odcinka odbędzie się w niedzielę, 14 marca, o godzinie 20. Przypomnijmy, że w minionych miesiącach Onopiukowie zmagali się m.in. ze srogą zimą, która pozbawiła ich prądu. Gospodarze z Plutycz wciąż prowadzą także zbiórkę na belarkę, w którą zaangażowała się m.in. Agrounia. W nowym odcinku Gienek i Andrzej zastanawiać się będą nad kupnem pięknego ogiera do swojego stada. Andrzej spróbuje nawet dosiąść rumaka. Na wystawie pojawi się też Bogdan z rodziną, a także doktor Agnieszka, która jako lekarz weterynarii często opiekuję się szlachetnymi i bardzo cennymi zwierzętami.

Gienek i Andrzej to ojciec i syn, prawdopodobnie najpopularniejsi rolnicy w całej Polsce. Rozpoznawalność zyskali za sprawą bijącego rekordy popularności serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" emitowanego na antenie FOKUS TV. Przygody rolników śledzą miliony widzów w całej Polsce. Gienek i Andrzej mogą poszczycić się rzeszą fanów, z których wielu odwiedza ich w gospodarstwie pod Bielskiem Podlaskim. Już niedługo ich ostatnie perypetie zobaczymy w nowych odcinkach 3. sezonu "Rolników z Podlasia". Premierę pierwszego odcinka nowego sezonu zaplanowano na 14 marca (niedziela), godz. 20

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE