Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej wreszcie POSPRZĄTALI! Odkryli coś niezwykłego [ZDJĘCIA] (10.09.2021)

2021-09-10 7:52
Rolnicy. Podlasie. Wielkie sprzątanie w Plutyczach [ZDJĘCIA]
Autor: telewizja FOKUS TV „Rolnicy. Podlasie”. Zbliża się kolejny, 27. odcinek serialu. Ponownie pojawią się w nim Gienek i Andrzej z Plutycz, u których odbędzie się wielkie sprzątanie. Widzowie dowiedzą się również, co słychać i Jarka i Agnieszki z Bronowa, a także poznają nowego bohatera – Michała.

„Rolnicy. Podlasie”. Zbliża się kolejny, 27. odcinek serialu. Ponownie pojawią się w nim Gienek i Andrzej z Plutycz, u których odbędzie się wielkie sprzątanie. Widzowie dowiedzą się również, co słychać i Jarka i Agnieszki z Bronowa, a także poznają nowego bohatera – Michała.

Spis treści

  1. Wielkie sprzątanie u Gienka i Andrzeja w Plutyczach [10.09.2021]
  2. Agnieszka i Jarek z Bronowa ruszają na zbiory siana
  3. Rolnicy. Podlasie – nowy bohater, Michał z Poczopka

„Rolnicy. Podlasie” to serial dokumentalny cieszący się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że jego widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnych, nowych odcinków serii. Obecnie trwa emisja 3. sezonu, w którym oglądać możemy przygody Gienka i Andrzeja z Plutycz, Jarka i Agnieszki z Bronowa, Tomka i Moniki z Pokaniewa, Maćka z Kundzicz czy Emilii Korolczuk. Na ekran wkraczają również nowi bohaterowie. Nie inaczej będzie w 27. odcinku, w którym widzowie poznają Michała – właściciela stadniny wierzchowców w Poczopku. Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach w serialu „Rolnicy. Podlasie” pojawili się bliźniacy, Łukasz i Kamil ze wsi Poświętne.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Jastrząb ruszyli na wyprawę. Wyzwanie ich przerosło [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jakie przygody będą mogli oglądać widzowie w najnowszym odcinku swojego ulubionego programu? Sprawdźcie zapowiedź wideo nowego odcinka oraz jego krótki opis w dalszej części artykułu!

Sprawdź również: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zaniepokojona dziwnym zjawiskiem

Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR

Wielkie sprzątanie u Gienka i Andrzeja w Plutyczach [10.09.2021]

W nowym 27. odcinku pojawią się ulubieńcy publiczności, Gienek i Andrzej z Plutycz. Razem z Jastrzębiem ojciec i syn przystąpią do generalnych porządków w gospodarstwie. Wyniosą z domu wszystkie sprzęty, wezmą się za czyszczenie ścian, sufitów oraz podłóg.

- Jeden drugiemu podpowiedział, postukał, popukał i jakoś zrobiliśmy – tłumaczy Gienek w zapowiedzi nowego odcinka.

Podczas wielkiego sprzątania panowie dokonają niezwykłych odkryć. Jednym z nich jest świadectwo szkolne Andrzeja. Jakim uczniem był rolnik z Plutycz? Dowiemy się tego już niebawem!

Agnieszka i Jarek z Bronowa ruszają na zbiory siana

Agnieszka i Jarek z Bronowa przymierzają się do zbiorów siana. Najpierw trzeba przygotować maszyny – m.in. uzupełnić zęby grabarki.

- Jak mamy siano, to nie śpimy, nie jemy, tylko belujemy – śmieje się Jarek.

Na szczęście rolnikom sprzyja pogoda, a zbiór siana przebiega po ich myśli.

Sonda
Czy Gienek i Andrzej zasługiwali na nową belarkę?

Rolnicy. Podlasie – nowy bohater, Michał z Poczopka

W 27. odcinku widzowie „Rolników” poznają Michała. Nowy bohater serii prowadzi w Poczopku stadninę wierzchowców. Odwiedza go weterynarz Agnieszka.

- Tinkerki są cudownymi stworzeniami do badania. Są idealne – mówi pani weterynarz.

Lekarz ma ustalić, czy jedna z klaczy została zapłodniona i co jest przyczyną kaszlu innego konia.

- We współczesnym świecie jednym z większych problemów są problemy oddechowe u koni – tłumaczy Michał. - Konie kaszlą.

27. odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzymy już w najbliższą niedzielę, 12 września na antenie FOKUS TV. Początek emisji o godz. 20. Przypomnijmy, że każdy nowy odcinek serii emitowany jest co tydzień o tej samej porze. Po premierze w telewizji powtórkę można obejrzeć na stronie internetowej FOKUS TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE