Reprezentacja Polski zagra z Anglią na Stadionie Miejskim w Białymstoku! Mecz już w marcu

i

Autor: UM/Marcin Jakowiak Stadion Miejski w Białymstoku

Sport

Reprezentacja Polski zagra z Anglią na Stadionie Miejskim w Białymstoku! Mecz już w marcu

2024-03-16 14:58

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się mecz piłki nożnej Polska-Anglia. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach Turnieju Ośmiu Narodów pomiędzy reprezentacjami U-20 obu krajów. Pojedynek już pod koniec marca.

- Nie co dzień w naszym mieście mamy okazję oglądać widowiska sportowe takiej rangi. Mam nadzieję, że kibice chętnie wybiorą się na to widowisko - powiedział prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski.

Mecz w Białymstoku zostanie rozegrany w piątek, 22 marca o godz. 17:45. Na stadionie przy ul. Słonecznej na co dzień swoje mecze rozgrywa Jagiellonia Białystok.

PZPN powierzył organizację spotkania Podlaskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

Polska - Anglia na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Darmowe wejściówki

- Miasto Białystok wspiera to wydarzenie, ponieważ jest to dla nas powód do dumy i satysfakcji, a także stanowi promocję miasta i naszego stadionu - podkreślił zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.

Wejściówki na spotkanie będą bezpłatne. Otrzymać je będzie można od 11 marca, zarówno w siedzibie Podlaskiego ZPN przy ul. Jurowieckiej 52, jak i w siedzibie Spółki Stadion Miejski przy ul. Słonecznej 1.

Możliwa będzie także rejestracja online, poprzez wysłanie maila na adres: [email protected]. W tym przypadku bilety będą do odebrania w wymienionych wyżej lokalizacjach lub przed meczem, w kasach od ul. Słonecznej.

Turniej Ośmiu Narodów w Białymstoku

Turniej Ośmiu Narodów, czyli tzw. Under 20 Elite League, to towarzyskie rozgrywki dla drużyn narodowych do lat 20.

W sezonie 2023/24 w turnieju rywalizuje osiem reprezentacji. Oprócz Polski i Anglii są to: Włochy, Niemcy, Portugalia, Norwegia, Rumunia i Czechy. Reprezentacja Polski U-20 zajmuje obecnie 4. miejsce, młodzieżowcy z Anglii są na 7. miejscu.

ZOBACZ PONIŻEJ: Gala KnockOut Boxing Night 33. Wielka bokserska impreza w Białymstoku!

Quiz: Czy rozpoznasz te słynne kluby piłkarskie po ich herbach?

Pytanie 1 z 10
14 zdobytych pucharów Ligi Mistrzów. O jakim klubie mowa?
Quiz: Czy rozpoznasz te słynne kluby piłkarskie po ich herbach?
Maciej Żurawski mocno zawiedziony reprezentacją Polski. Wymienia słabości