Quebonafide - BUBBLETEA. Cover rip scotty & leeo

i

Autor: Youtube Quebonafide - BUBBLETEA. Cover rip scotty & leeo

Hit BUBBLETEA, jakiego nie słyszeliście! Cover przebije oryginał Quebonafide? [WIDEO]

2020-05-18 9:01

"Bubbletea" to aktualnie jeden z największych hitów polskich list przebojów. Utwór Quebonafide możecie naprzerwanie słyszeć na antenie Radia ESKA, tymczasem na bialystok.eska.pl podrzucamy Wam cover tego gorącego kawałka w wykonaniu dwóch białostoczan - wokalisty Patryka Wasilewskiego (rip scotty) oraz producenta leeo. Jak wyszło? Czy białostocki cover jest tak dobry, a może lepszy niż oryginał? Sprawdźcie sami!

Bubbletea. Rip scotty i leeo nagrali cover hitu Quebonafide

Utwór Quebonafide BUBBLETEA nie schodzi z anteny Radia ESKA. Pochodzący z płyty ROMANTICPSYCHO kawałek z udziałem Darii Zawiałow i bitem od Duit'a już niedługo przekroczy 15 mln wyświetleń na Youtube, a ogrom tego sukcesu jeszcze bardziej podkreśla fakt, że nie nakręcono do niego teledysku. Na popularność kawałka niewątpliwie wpływa również jego liryczna strona, dzięki której wielu z nas może sięgnąć pamięcią do lat dziecięcych, oddając się - jak śpiewa w refrenie Daria - "błyskowi nostalgii". 

Zobacz też: Hot16Challenge2: Kto wziął udział? Wszystkie zwrotki raperów z Podlasia [LISTA]

Samo nagranie BUBBLETEA zajęło Quebonafide i Darii zaledwie 18 minut. Nie wiemy, w ile czasu stworzył je duet rip scotty i leeo. Wiemy jednak, że wyszło naprawdę dobrze! Pochodzący z Białegostoku wokalista Patryk Wasilewski (mający za sobą udział m.in. w The Voice of Poland) oraz producent Adrian Woronowicz (1/2 duetu YUKAA) postanowili wziąć BUBBLETEA na warsztat. Czy cover w ich wykonaniu jest tak dobry jak oryginał? A może przebili nim samego Quebonafide? Sprawdźcie sami!

Sonda
Jak podoba Ci się cover BUBBLETEA ripa scottiego i leeo?
COŚ DOBREGO #21

Kim są rip scotty i leeo?

Rip scotty, właśc. Patryk Wasilewski, pochodzi z Białegostoku. Ma 25 lat. Swoje doświadczenie muzyczne zdobywał w zespole Waldwick, który założył i w którym występował jako wokalista. Grupa publikowała swoje nagrania w serwisie YouTube, szybko zdobywając popularność. Grali głównie covery. Patryk odszedł z zespołu i rozpoczął karierę solową. Występował m.in. w programie The Voice of Poland.

Leeo, czyli Adrian Woronowicz, to pochodzący z Białegostoku muzyk znany głównie ze współpracy z białostockim środowiskiem hiphopowym. Jako perkusista współpracował m. in. z Cirą, a w zespole YUKAA, który tworzy wraz z Gabrielą Kundziewicz, wciela się w rolę producenta. Artyści mają na swoim koncie kilka singli , które idealnie wpisują się we współczesne trendy elektronicznego mainstreamu. Obecnie powoli pracują nad własnym albumem.