Hit BUBBLETEA, jakiego nie słyszeliście! Cover przebije oryginał Quebonafide? [WIDEO]

2020-05-18 9:01
Quebonafide - BUBBLETEA. Cover rip scotty & leeo
Autor: Youtube Quebonafide - BUBBLETEA. Cover rip scotty & leeo

"Bubbletea" to aktualnie jeden z największych hitów polskich list przebojów. Utwór Quebonafide możecie naprzerwanie słyszeć na antenie Radia ESKA, tymczasem na bialystok.eska.pl podrzucamy Wam cover tego gorącego kawałka w wykonaniu dwóch białostoczan - wokalisty Patryka Wasilewskiego (rip scotty) oraz producenta leeo. Jak wyszło? Czy białostocki cover jest tak dobry, a może lepszy niż oryginał? Sprawdźcie sami!

Bubbletea. Rip scotty i leeo nagrali cover hitu Quebonafide

Utwór Quebonafide BUBBLETEA nie schodzi z anteny Radia ESKA. Pochodzący z płyty ROMANTICPSYCHO kawałek z udziałem Darii Zawiałow i bitem od Duit'a już niedługo przekroczy 15 mln wyświetleń na Youtube, a ogrom tego sukcesu jeszcze bardziej podkreśla fakt, że nie nakręcono do niego teledysku. Na popularność kawałka niewątpliwie wpływa również jego liryczna strona, dzięki której wielu z nas może sięgnąć pamięcią do lat dziecięcych, oddając się - jak śpiewa w refrenie Daria - "błyskowi nostalgii". 

Zobacz też: Hot16Challenge2: Kto wziął udział? Wszystkie zwrotki raperów z Podlasia [LISTA]

Samo nagranie BUBBLETEA zajęło Quebonafide i Darii zaledwie 18 minut. Nie wiemy, w ile czasu stworzył je duet rip scotty i leeo. Wiemy jednak, że wyszło naprawdę dobrze! Pochodzący z Białegostoku wokalista Patryk Wasilewski (mający za sobą udział m.in. w The Voice of Poland) oraz producent Adrian Woronowicz (1/2 duetu YUKAA) postanowili wziąć BUBBLETEA na warsztat. Czy cover w ich wykonaniu jest tak dobry jak oryginał? A może przebili nim samego Quebonafide? Sprawdźcie sami!

COŚ DOBREGO #21

Kim są rip scotty i leeo?

Rip scotty, właśc. Patryk Wasilewski, pochodzi z Białegostoku. Ma 25 lat. Swoje doświadczenie muzyczne zdobywał w zespole Waldwick, który założył i w którym występował jako wokalista. Grupa publikowała swoje nagrania w serwisie YouTube, szybko zdobywając popularność. Grali głównie covery. Patryk odszedł z zespołu i rozpoczął karierę solową. Występował m.in. w programie The Voice of Poland.

Leeo, czyli Adrian Woronowicz, to pochodzący z Białegostoku muzyk znany głównie ze współpracy z białostockim środowiskiem hiphopowym. Jako perkusista współpracował m. in. z Cirą, a w zespole YUKAA, który tworzy wraz z Gabrielą Kundziewicz, wciela się w rolę producenta. Artyści mają na swoim koncie kilka singli , które idealnie wpisują się we współczesne trendy elektronicznego mainstreamu. Obecnie powoli pracują nad własnym albumem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE