YUKAA - Światła. Nowy klip i całkiem nowy numer. Ten klimat trzeba poczuć! [WIDEO]

2020-04-06 8:44
YUKAA - Światła. Ten klimat trzeba poczuć! Duet z nowym klipem
Autor: Youtube / screenshot YUKAA - Światła. Ten klimat trzeba poczuć! Duet z nowym klipem

Białostocki duet YUKAA puścił w świat nowy teledysk do zremixowanego numeru "Światła". I trzeba powiedzieć jedno: jest klimat! Sprawdźcie, jak brzmi oraz wygląda nowa odsłona utworu na ESKA.PL Białystok.

3 kwietnia w sieci ukazał się nowy klip duetu wokalno-producenckiego YUKAA. Obraz nakręcono do zremixowanej wersji utworu "Światła", którym zespół zadebiutował na lokalnej scenie. Kawałek zyskał nowy klimat, który jeszcze mocniej podkreśla klip autorstwa v r a c t a l. 

Zobacz też: YUKAA - Zaproś mnie. Nowy klip białostockiego duetu. Do bólu pozytywny!

W teledysku wystąpiła Marysia Koniuszewska. Utwór z obrazem wideo miał swoją premierę w serwisie Youtube, można go jednak posłuchać we wszystkich popularnych serwisach muzycznych. Wy tymczasem sprawdźcie i klip, i numer na ESKA.PL!

ESKA Top 5 - odc. 114

YUKKA, czyli duet wokalistka-producent, Gabriela Kundzewicz i Adrian Woronowicz, dali się poznać publiczności już wcześniej za sprawą świetnych singli. Dziś do kolekcji dołożyli kolejny. Zespół związany z Universal Music powoli i konsekwentnie toruje sobie drogę do mainstream'u, zyskując na popularności. 

Duet YUKAA to precyzyjnie zdefiniowana propozycja dla wielbicieli electro-popu. Zespół 5 grudnia 2018 roku debiutował w sieci singlem „Światła”, który spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE