YUKAA - Światła. Ten klimat trzeba poczuć! Duet z nowym klipem

i

Autor: Youtube / screenshot YUKAA - Światła. Ten klimat trzeba poczuć! Duet z nowym klipem

YUKAA - Światła. Nowy klip i całkiem nowy numer. Ten klimat trzeba poczuć! [WIDEO]

2020-04-06 8:44

Białostocki duet YUKAA puścił w świat nowy teledysk do zremixowanego numeru "Światła". I trzeba powiedzieć jedno: jest klimat! Sprawdźcie, jak brzmi oraz wygląda nowa odsłona utworu na ESKA.PL Białystok.

3 kwietnia w sieci ukazał się nowy klip duetu wokalno-producenckiego YUKAA. Obraz nakręcono do zremixowanej wersji utworu "Światła", którym zespół zadebiutował na lokalnej scenie. Kawałek zyskał nowy klimat, który jeszcze mocniej podkreśla klip autorstwa v r a c t a l. 

Zobacz też: YUKAA - Zaproś mnie. Nowy klip białostockiego duetu. Do bólu pozytywny!

W teledysku wystąpiła Marysia Koniuszewska. Utwór z obrazem wideo miał swoją premierę w serwisie Youtube, można go jednak posłuchać we wszystkich popularnych serwisach muzycznych. Wy tymczasem sprawdźcie i klip, i numer na ESKA.PL!

ESKA Top 5 - odc. 114

YUKKA, czyli duet wokalistka-producent, Gabriela Kundzewicz i Adrian Woronowicz, dali się poznać publiczności już wcześniej za sprawą świetnych singli. Dziś do kolekcji dołożyli kolejny. Zespół związany z Universal Music powoli i konsekwentnie toruje sobie drogę do mainstream'u, zyskując na popularności. 

Duet YUKAA to precyzyjnie zdefiniowana propozycja dla wielbicieli electro-popu. Zespół 5 grudnia 2018 roku debiutował w sieci singlem „Światła”, który spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy.

Sonda
Jaki jest Twój najlepszy sposób na walkę z domową nudą?