Jaga- Balkani

Autor: Jagiellonia Białystok

Przegrana Jagiellonii w pierwszym sparingu w Turcji. Gol niemieckiego napastnika

2024-01-24 11:11

Jagiellonia Białystok przegrała 1:2 z kosowskim KF Ballkani podczas zgrupowania w Turcji. Gola dla Żółto-Czerwonych strzelił Kaan Caliskaner.

Na prowadzenie już w 9. min wyszli mistrzowie Kosowa. Jaga miała okazje bramkowe, ale nie wykorzystali ich Kaan Caliskaner i Jose Naranjo.

W 40. minucie był remis. Naranjo uderzył z daleka, a bramkarz rywali dobiła futbolówkę. Dopadł Caliskaner, który z bliska trafił do siatki.

Druga połowa

Trener wymienił niema cały skład, zostawiając na boisku jedynie Caliskanera.

Po godzinie gry Kosowianie ponownie objęli prowadzenie.  84. minucie uderzał Afimico Pululu, ale bramkarz rywali był czujny.