Poważne utrudnienia dla pieszych wzdłuż ul. Waszyngtona w Białymstoku. Od kiedy? Jak długo potrwają?

i

Autor: unsplash.com unsplash.com - zdjęcie ilustracyjne

Utrudnienia w ruchu

Poważne utrudnienia dla pieszych wzdłuż ul. Waszyngtona w Białymstoku. Od kiedy? Jak długo potrwają?

2023-03-28 12:00

Utrudnienia dla pieszych wzdłuż ul. Waszyngtona wystąpią w środę 29 marca. Na odcinku od ul. Kaczorowskiego do ul. Wesołej potrwają przez dwa miesiące. Jaki jest powód?

Utrudnienia dla pieszych w Białymstoku

Jak informuje Urząd Miejski w Białymstoku od środy 29 marca planowane jest wyłączenie z ruchu pieszego chodnika wzdłuż ul. Waszyngtona. Związane jest to z realizacją inwestycji dotyczącej połączenia dróg dla rowerów wzdłuż ulic Zwierzynieckiej, Wesołej i Jerzego Waszyngtona. W okresie trwania prac chodnik po prawej stronie, idąc w kierunku szpitala, będzie niedostępny dla pieszych. Zostaną oni skierowani na drugą stronę ulicy. Prace remontowe potrwają dwa miesiące.

Utrudnienia w Białymstoku

W środę 29 marca w godz. od 7:00 do 15:00 mogą wystąpić miejscowe zawężenia jezdni przylegającej do chodnika. Prace te związane są z budową ciągu pieszo-rowerowego oraz kanalizacji teletechnicznej sygnalizacji świetlnej.

Białystok. Policjanci dostali dramatyczne zgłoszenie. Liczyła się każda minuta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE