Pogoda na 15 sierpnia na Podlasiu. Jakie czekają nas temperatury w długi weekend?

2022-08-15 8:31
Pogoda na 15 sierpnia na Podlasiu. Jakie czekają nas temperatury w długi weekend?
Autor: pixabay.com Pogoda na 15 sierpnia na Podlasiu. Jakie czekają nas temperatury w długi weekend?

15 sierpnia obchodzone jest święto państwowe i kościelne, a zgodnie z polskim prawem jest to dzień wolny od pracy. Warto zatem sprawdzić, jaka pogoda przypada wówczas na Podlasiu. Zwłaszcza, że dla niektórych będzie to długi weekend. Jakie temperatury nas czekają?

Długi sierpniowy weekend 2022 na Podlasiu. Jaka czeka nas pogoda?

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego, a katolicy dodatkowo Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. W związku z tym, że dla większości jest to dzień wolny, nazywany jest długim sierpniowym weekendem. Wszyscy ci, którym udało się wziąć urlop jeszcze w piątek 12 sierpnia mogą w sumie liczyć na cztery dni wolnego!

Pogoda na długi sierpniowy weekend będzie jednak zmienna. Zdecydowanie lepsze warunki atmosferyczne będą panowały w piątek i w sobotę, gdzie temperatura na termometrach osiągnie nawet 28 stopni Celsjusza. W niedzielę zapowiadane są opady deszczu.

Pogoda na 15 sierpnia dla województwa podlaskiego

15 sierpnia 2022 r. meteorolodzy przewidują opady deszczu w Białymstoku i całym województwie podlaskim. Warto zatem przy okazji jakichś wyjść zaopatrzyć się w parasole i inne osłony od deszczu.

Pogoda 15 sierpnia 2022 w Białymstoku:

  • Temperatura w ciągu dnia: 27°C,
  • Temperatura w nocy: 17°C,
  • Prawdopodobieństwo opadów: 68%.

Kiedy wypada 15 sierpnia w 2022?

15 sierpnia 2022 r. wypada w poniedziałek. Tego dnia przypada Święto Wojska Polskiego oraz uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zgodnie z przepisami jest to dzień wolny od pracy.

Regularna bijatyka nad jeziorem! Bezwzględna bitwa kobiet
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE