Olimpiada w Tokio. Kolejni sportowcy z Białegostoku gotowi do walki o medale

2021-07-20 15:16 Paweł Jakubowski
Tokio sportowcy
Autor: Adam Ludwiczak

Sportowcy z Białegostoku, Kamilą Lićwinko, Wojciech Nowicki i Rafał Czuper, którzy będą reprezentować Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio spotkali się z prezydentem miasta.

– Życzę powodzenia w olimpijskiej rywalizacji. Niech te igrzyska przyniosą Wam mnóstwo sukcesów i satysfakcji – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński.

Kamila Lićwinko z Klubu Sportowego „Podlasie” Białystok – Halowa Mistrzyni Świata z 2014 roku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski będzie rywalizować na olimpiadzie w skoku wzwyż.  

Wojciech Nowicki z Klubu Sportowego „Podlasie” Białystok – Mistrz Europy z 2018 roku, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski, na olimpiadzie w Tokio będzie rywalizował w rzucie młotem. 

Rafał Czuper z Podlaskiego Stowarzyszenia Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Start” – srebrny medalista Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w 2016 roku, medalista Mistrzostw Świata i Europy w grze drużynowej i pojedynczej stanie do rywalizacji w tenisie stołowym.

65-lecie Totalizatora Sportowego - Sponsora Generalnego Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE