Olimpiada w Tokio. Kolejni sportowcy z Białegostoku gotowi do walki o medale

2021-07-20 15:16
Tokio sportowcy
Autor: Adam Ludwiczak

Sportowcy z Białegostoku, Kamilą Lićwinko, Wojciech Nowicki i Rafał Czuper, którzy będą reprezentować Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio spotkali się z prezydentem miasta.

– Życzę powodzenia w olimpijskiej rywalizacji. Niech te igrzyska przyniosą Wam mnóstwo sukcesów i satysfakcji – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński.

Kamila Lićwinko z Klubu Sportowego „Podlasie” Białystok – Halowa Mistrzyni Świata z 2014 roku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski będzie rywalizować na olimpiadzie w skoku wzwyż.  

Wojciech Nowicki z Klubu Sportowego „Podlasie” Białystok – Mistrz Europy z 2018 roku, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski, na olimpiadzie w Tokio będzie rywalizował w rzucie młotem. 

Rafał Czuper z Podlaskiego Stowarzyszenia Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Start” – srebrny medalista Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w 2016 roku, medalista Mistrzostw Świata i Europy w grze drużynowej i pojedynczej stanie do rywalizacji w tenisie stołowym.

65-lecie Totalizatora Sportowego - Sponsora Generalnego Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE