Maxim

i

Autor: Maxim

Muzyka

Nowy singiel Maxima. „Kolory pastelowe” inspirują do walki o lepsze jutro [WIDEO]

2024-04-12 7:39

Białostocki raper Maxim prezentuje swój najnowszy singiel. „Kolory pastelowe” został nagrany z podopiecznymi Domu Dziecka.

W utworze Maxim opowiada o swoich osobistych doświadczeniach, ale poruszane w numerze wątki są uniwersalne.

- Na tyle uniwersalne, że pozwalają słuchaczom utożsamiać się z tą indywidualną historią walki o lepsze jutro - mówi artysta

Klip z najmłodszymi

Chcąc wzmocnić i uwiarygodnić przekaz utworu, raper odwiedził Dom Dziecka w Zambrowie, z którym od dawna współpracuje w ramach akcji charytatywnych. Kilkoro nastoletnich wychowanków placówki wzięło udział w nagrywaniu chórków do refrenu i wystąpiło w teledysku zrealizowanym w przestrzeniach zambrowskiego Domu Dziecka.

Autorem klipu jest młody białostocki reżyser jakubxoxo, za muzykę do numeru odpowiada Folku, a skrecze dołożył Dj.Fejm McFly.

Zapowiedź płyty

„Kolory pastelowe” to pierwszy singiel promujący siódmy studyjny album Maxima zatytułowany „Koty widzą w nocy”.

Premiera płyty zaplanowana jest na 24 maja 2024 roku.

 

Wkrótce premiera kolejnego teledysku

18 kwietnia nastąpi premiera kolejnego teledysku promującego nadchodzący album „Koty widzą w nocy”.

To utwór „La Vida in wschód”, który ma trafić do sieci 19 kwietnia, ale będzie go można zobaczyć dzień wcześniej w Halo Food (Stary Gramofon)

Białostocki raper Maxim zapowiada, że stworzył utwór o życiu na wschodzie, którego klimat poczują z pewnością rzesze Podlasian!

- Przygotujcie się na niezwykłą opowieść o „La Vida in wschód”: pełnym szarości, chłodu, ale i wiecznych zwrotów akcji! Teledysk został zrealizowany przez artystę wizualnego Karola Mocha, który z właściwą sobie unikalną estetyką pokazał siłę wschodnich kontrastów i emocji! - mówi Maxim.