Nietypowa zemsta budowlańca. Były członek ekipy remontowej zerwał terakotę ze świeżo odnowionej klatki schodowej

2023-01-25 10:30
Nietypowa zemsta budowlańca. Były członek ekipy remontowej zerwał terakotę ze świeżo odnowionej klatki schodowej
Autor: Podlaska Policja Zdjęcie zatrzymanego mężczyzny

Sytuacja miała miejsce w Łomży. Mieszkaniec gminy Kolno twierdził, że został oszukany przez pracodawcę, dlatego złożył wymówienie i tego samego dnia zerwał terakotę, którą wcześniej sam położył. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Interwencja policji w Łomży

Do nietypowe zdarzenia doszło w poniedziałek 23 stycznia. Po godzinie 15. policjanci z Łomży zostali poinformowani o zniszczeniu świeżo wyremontowanej klatki schodowej w bloku przy ul. Dmowskiego w Łomży. Terakota została zerwana od parteru po czwarte piętro.

Policjanci po dotarciu na miejsce zastali poszkodowanego właściciela firmy remontowej, który powiedział, że zniszczeń dokonał najprawdopodobniej jeden z jego pracowników. Mężczyzna straty oszacował na blisko 30 tysięcy złotych.

Nietypowa zemsta budowlańca

Policjantom z Łomży bardzo szybko udało się złapać niepokornego pracownika. Po dwóch godzinach tłumaczył on, że został oszukany przez pracodawcę i dlatego zdecydował się zerwać terakotę. Nie potrafił jednak wyjaśnić, w jaki sposób doszło do oszustwa.

Teraz 39-latkowi z Kolna grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE