Rynek pracy

Najbardziej pożądane zawody w 2024 r. Właśnie tutaj najłatwiej znajdziesz dobrze płatną pracę

2023-12-29 12:50

Do kogo będzie należał 2024 rok? Które zawody będą najbardziej popularne na rynku pracy? W galerii przygotowaliśmy listę zawodów, które będą najbardziej pożądane przez pracodawców w 2024 roku. To właśnie ci fachowcy nie będą mieli problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy.

Pod koniec starego roku, zwłaszcza w okresie Sylwestra i Nowego Roku zbieramy postanowienia, które od początku stycznia będziemy chcieli zrealizować. Jednym z najbardziej popularnych życzeń noworocznych jest powodzenie w pracy. Dlatego bardzo często zdarza się, że Polacy na początku nowego roku postanawiają zmienić obecnego pracodawcę na lepszego. Które zawody będą najbardziej popularne w 2024 roku? Gdzie będzie można liczyć na lepiej płatną pracę? Poniższe zestawienie najbardziej pożądanych zawodów przygotowaliśmy na podstawie analizy firmy Hays na zlecenie portalu Business Insider Polska. 

Najbardziej pożądane zawody w Polsce w 2024 roku

Przedstawiciele których zawodów będą mogli w 2024 roku liczyć na dobrze płatną pracę? Poniższe zawody uszeregowaliśmy w losowej kolejności.