Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy. Zapłacił kolosalną kwotę [WIDEO]

2022-10-05 11:44
rowerzysta
Autor: KWP Bydgoszcz

Nawet rowerzysta może otrzymać trzycyfrowy mandat. Przekonał się o tym inowrocławianin, który myśląc, że nikt nie patrzy – przejechał przez zamknięty przejazd kolejowy. Sytuacje obserwowała grupa SPEED. Doszło do interwencji.

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy

Tak zakończyć się może nieprzestrzeganie przepisów o ruchu drogowym. Rowerzysta widoczny na filmiku zapłacił za to 2 tysiące złotych. Do zdarzenia doszło w sobotę (1 października) w okolicy jednego ze strzeżonych przejazdów kolejowych w Inowrocławiu.

- Patrol inowrocławskiej grupy SPEED interweniował na sygnale – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, rzecznik prasowy KPP Inowrocław. - Policjanci zbliżając się do przejazdu zauważyli, że na sygnalizacji miga czerwone światło i zamknęły się półrogatki. Bezpośrednio przy ich służbowym pojeździe jechał cyklista, który nagle zdecydował się „pokonać” zamknięty przejazd kolejowy.

Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Rowerzysta za wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 000 zł. Policja apeluje, że takie zachowanie uczestników ruchu to lekkomyślność i zagrożenie wypadkiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE