Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda Pięknych i Młodych pokazała dom [ZDJĘCIA]

2021-02-22 10:48
Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda Pięknych i Młodych pokazała dom
Autor: Instagram Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda Pięknych i Młodych pokazała dom

Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda disco polo i liderka zespołu Piękni i Młodzi wpuściła jedną ze znanych stacji telewizyjnych do swojego domu na wsi. Czy dzięki wciąż rosnącej popularności i występom nie tylko na scenie, ale i w programach telewizyjnych, pławi się w luksusach? A może żyje normalnie, a nawet skromnie, jak na polską celebrytkę?

Magda Narożna, Wokalistka Pięknych i Młodych, w Dzień Dobry TVN

Zaczynała od wesel, a dziś śpiewa na największych scenach w Polsce, tworząc to, co kocha. Magda Narożna obiecała sobie kiedyś, że sukces jej nie zmieni. Czy dotrzymała danego sobie samej słowa? Gwiazda disco polo, liderka zespołu Piękni i Młodzi zaprosiła do swojego uroczego domu na Kurpiach stację TVN. Polska celebrytka pokazała, jak mieszka i żyje, opowiedziała o początkach swojej muzycznej kariery oraz tym, jak wygląda ona obecnie. Nie każdy na przykład wie, że Magdalena Narożna trenowała kiedyś biegi długodystansowe. W domu ma pokaźną gablotkę trofeów świadczących o tym, że w sporcie radziła sobie całkiem nieźle. Zamiast na sport, postawiła jednak na muzykę, w której kierunku niegdyś się nie kształciła. Z wykształcenia jest bowiem higienistką stomatologiczną. Jako nastolatka Narożna występowała na weselach z zespołem Magda Band, a w 2012 roku, z byłym mężem Dawidem oraz Danielem Wilczewskim, założyła zespół Piękni i Młodzi. To ode tego momentu jej kariera wystrzeliła niczym z procy.

Magda Narożna zmasakrowana. "Wygląda jak po walce bokserskiej". Co się stało? [ZDJĘCIA]

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

- Musiałam wybrać pomiędzy muzyką a sportem – mówiła Magda Narożna, „królowa disco polo” w Dzień Dobry TVN. - Wiadomo, ja jako dojrzewająca dziewczyna, która już od 16. roku utrzymywała się sama, niestety musiałam polegać też na tym, żeby gdzieś te pieniądze zarobić.

Jak mieszka i żyje Magda Narożna?

Magda Narożna mieszka w dużym domu z narzeczonym Krzysztofem, z którym związała się po rozwodzie z Dawidem Narożnym. Obecną miłość spotkała w trakcie pobytu na Islandii. W programie TVN opowiadała o ich wspólnym szczęściu oraz pokazywała m.in. ściankę, którą urządził dla niej narzeczony.

- Do tego, co mam, doszłam własnymi rękoma. Mieszkam w miejscu, gdzie jest przytulnie, pięknie, gdzie jest las, natura – przyznała Narożna w TVN. - Bez tej pracy nie wyobrażam sobie życia. To jest coś, co kocham – powiedziała o pracy w show biznesie.

Kim jest Magda Narożna? [WIEK, MĄŻ, DZIECI]

Magda Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku. Pochodzi z okolic Łomży, wsi Pniewo. Od najmłodszych lat marzyła o śpiewaniu i wykorzystywała do tego różne okazje, śpiewając w domu do dezodorantu czy na wystąpieniach szkolnych. Jest jedną z założycielek, a obecnie liderką zespołu Piękni i Młodzi wykonującego muzykę z gatunku disco polo. Oprócz występów na scenie Magda Narożna pojawia się także w programach telewizyjnych, jako jurorka programów: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Disco Band”. Głośnym echem w mediach rozbiło się rozstanie wokalistki z Dawidem Narożnym. Para wzięła rozwód w 2019 roku, a w 2020 definitywnie zakończyła wspólną działalność muzyczną. Dawid i Magda mają córkę Gabrysię. Każde z nich działa w branży na własną rękę – Narożna w zespole Piękni i Młodzi, Dawid – w Narożny Music.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE