Magda Narożna podbija USA. Tak żyje wokalistka Pięknych i Młodych zagranicą [ZDJĘCIA]

2020-02-05 11:57

Znana podlaska wokalistka wybrała się na wycieczkę do USA. Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, zwiedza największe miasto w Stanach Zjednoczonych. Wygląda na to, że po zmianach w składzie i problemach z byłym mężem żyje się jej bardzo dobrze.

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Magda Narożna podbija USA. Tak żyje wokalistka zespołu Piękni i Młodzi

Od nowego roku Magdzie Narożnej nie brakuje mocnych wrażeń. Najpierw, na początku stycznia, wybuchła afera, w wyniku której z zespołu Piękni i Młodzi wykluczony został Dawid Narożny. Następnie Narożna razem z córką Gabrysią wypoczywała w górach. Styczeń przyniósł jej również dwa nowe teledyski i kolejne miliony wyświetleń na Youtube. 

Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni wzięli drugi rozwód

Magda Narożna nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza sobie kolejnych emocji. Niedawno poinformowała fanów, że będzie występowała w nowym programie Polo TV np. Polo Band. Teraz natomiast wybrała się w podróż do USA. Na Instagramie wokalistka Pięknych i Młodych chwali się zdjęciami z Nowego Jorku.

Piękni i Młodzi są milionerami. Jak żyje Magda Narożna po zmianach w zespole?

W ostatnim czasie w zespole Piękni i Młodzi zaszły spore zmiany. Po aferze z udziałem obecnych partnerów Narożnych z grupą pożegnał się Dawid Narożny. Jego miejsce zajął Daniel Biczak. Czy kłótnia i bójka po sylwestrowej imprezie wpłynęła negatywnie na popularność muzyków?

"Zeus, jak mogłeś?!" Białostoczanie zachwyceni promocją miasta w teledysku

Okazuje się, że mimo wycieku nagrania i całej afery Piękni i Młodzi wcale drastycznie nie tracą fanów. Wciąż cieszą się ogromną popularnością, a ich klipy nabijają kolejne miliony odsłon na Youtube. Śmiało mogą się pod tym względem nazywać milionerami.

Do najpopularniejszych klipów Pięknych i Młodych można zaliczyć:

  • "Ona jest taka cudowna" - 78,2 mln
  • "Kocham się w Tobie" - 59,5 mln
  • "Niewiara" - 47,5 mln
  • "Tak już bez Ciebie" - 47,1 mln
  • "Chciałabym spać z Tobą" - 40,8

Magda Narożna podbija USA. Piękni i Młodzi w Nowym Jorku

W ostatnim dniu stycznia Magda Narożna wraz z zespołem Piękni i Młodzi wybrała się do USA. Nie omieszkała podzielić się ze swoimi fanami wrażeniami, jakie wywarła na niej wizyta w największym mieście Stanów Zjednoczonych. Zwiedzała m.in. Manhattan i Brooklyn. Skorzystała też z usług amerykańskiego salonu piękności.

Magda Narożna po zmianach w składzie Pięknych i Młodych radzi sobie świetnie i kwitnie. Zobaczcie, jak wygląda jej wizyta w USA na eska.pl:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE