Rapujący ksiądz z Białegostoku. Ks. Adam Anuszkiewicz wyznaje JP na 100% [WIDEO]

2020-03-19 13:20
Rapujący ksiądz z Białegostoku. Ks. Adam Anuszkiewicz wyznaje JP na 100%
Autor: Youtube Rapujący ksiądz z Białegostoku. Ks. Adam Anuszkiewicz wyznaje JP na 100%

Co może wyjść z połączenia ulicznego i chrześcijańskiego rapu? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym kawałku księdza Adama Anuszkiewicza. Białostocki duchowny niedawno wypuścił w sieć nowy kawałek pt "JP na 100%". Kontrowersyjny tytuł jak na księdza? Sprawdźcie, co dla niego oznacza. Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

- Co myślicie? - pyta ks. Adam Anuszkiewicz pod klipem na Youtube. Obraz wideo nagrano do jego najnowszego kawałka "JP na 100%" - kontrowersyjnego hasła skierowanego przeciwko polskiej policji, które kojarzone jest głównie z krakowskim zespołem Firma. Białostocki duchowny pozwolił sobie na własną interpretację sloganu. Dla niego "JP" oznacza... Sprawdźcie sami!

Klip do kawałka "JP na 100%" promuje płytę "7 grzechów głównych". Całość zysku z albumu ksiądz Anuszkiewicz planuje przeznaczyć na pomoc białostockiemu hospicjum.

Kim jest rapujący ksiądz z Białegostoku?

Adam Anuszkiewicz nauczył się rapować w Zakładzie Poprawczym w Białymstoku. Na co dzień pracuje tam jako kapelan, jest więc w bliskim kontakcie z młodzieżą z tzw. marginesu. Uważa, że rap to dobry sposób na ewangelizację.

Ks. Adam Anuszkiewicz słynie głównie z przeróbek popularnych kawałków z nurtu ulicznego rapu. Wcześniej nagrał numery o tytułach "ChWDP" (Chrystus Wam Daje Pokój, remix Hemp Gru), (nie)szaman (remix Palucha) czy Ziomek Jezusa (remix numeru "Mój Ziomek" Kaliego).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE