Koniec ważnego remontu w Plutyczach! Andrzej Onopiuk zapomniał o ważnej kwestii. Zwrócili na nią uwagę fani rolnika

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz i Waldek

Rolnicy. Podlasie

Koniec ważnego remontu w Plutyczach! Andrzej Onopiuk zapomniał o ważnej kwestii. Zwrócili na nią uwagę fani rolnika

2024-01-08 11:34

U Andrzeja z Plutycz od miesięcy trwa wielki remont w gospodarstwie oraz w domu. Jak jednak widzieliśmy na materiale filmowym na kanale rolnika nagle pilna była również naprawa ściany w chlewie. Andrzejowi z Plutycz dzielnie pomagał w tył Waldek zwany “złotą rączką”. W materiale na YouTube widzimy, jak zagroda dla krów została ukończona. Fani serialu “Rolnicy. Podlasie” zwrócili jednak uwagę na ważną kwestię, której nie zrobił Andrzej Onopiuk.

Waldek “złota rączka” pomógł Andrzejowi z Plutycz

Andrzej z Plutycz miał problem w swoim gospodarstwie, o którym dowiedzieliśmy się materiału na kanale YouTube. W chlewie krowy zniszczyły ścianę, która oddzielała krowy od cielaka, pojawiła się tam duża dziura i trzeba było zbić nową ścianę. W tym celu gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” poprosił o pomoc Waldka “złotą rączkę”, który nie raz ratował już Andrzeja z Plutycz z licznych opresji. 

ZOBACZ TAKŻE: Nawet jego Andrzej z Plutycz wyprowadził z równowagi! Fani w komentarzach nie zostawili suchej nitki

Andrzej z Plutycz zapomniał o tym szczególe

W pierwszym odcinku perypetii z naprawą dziury w oborze widzieliśmy, jak Andrzej z Plutycz wraz z Waldkiem odczepili stare deski, przybili belki na nowe deski. Obserwowaliśmy również, jak pomocnik rolnika próbował nauczyć go podstawowego operowania młotkiem oraz gwoździami, a Andrzej z Plutycz wolno, ale jednak uczył się nowego fachu. 

W sobotę na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze” pojawił się film, na którym widzimy, jak mężczyźni wykańczają ogrodzenie. Na końcu widać, jak Andrzej z Plutycz jest zadowolony z wykonanej pracy, ale fani serialu “Rolnicy. Podlasie” zwrócili uwagę na ważną kwestię: nie widać bowiem w ogóle, aby Onopiuk podziękował Waldkowi za pracę. 

Oczywiście Andrzej z Plutycz mógł to zrobić poza kamerą, ale czy Waszym zdaniem powinien publicznie podziękować Waldkowi?

Ile wiesz o Andrzeju z Plutycz? Sprawdź, co działo się w tym roku w Plutyczach!

Pytanie 1 z 11
Czy Andrzej z Plutycz wystąpił w teledysku popularnej grupy disco polo?

Andrzej z Plutycz - ile ma lat i kim jest naprawdę? [WIEK, WYKSZTAŁCENIE, STAN CYWILNY, NAZWISKO, ZDJĘCIA]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej zbiera papierki z podwórka. "Bo siostra..."
Listen on Spreaker.