Kolejny ważny apel Andrzeja z Plutycz. Czyjej pomocy tym razem potrzebuje rolnik z Podlasia?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Kolejny ważny apel Andrzeja z Plutycz. Czyjej pomocy tym razem potrzebuje rolnik z Podlasia?

Rolnicy. Podlasie

Kolejny ważny apel Andrzeja z Plutycz. Czyjej pomocy tym razem potrzebuje rolnik z Podlasia?

2024-02-13 17:17

Andrzej z Plutycz to najpopularniejszy rolnik w województwie podlaskim, a może nawet w całej Polsce. Mimo sławy gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie” nieustannie ma problemy w swoim gospodarstwie. A to nieustannie trwający remont, naprawa ściany w oborze czy nieszczęsne błoto na podwórku. Teraz doszedł kolejny problem. Andrzej z Plutycz zwrócił się z apelem o pomoc. Jakiego fachowca tym razem potrzebuje?

Niecodzienny problem Andrzeja z Plutycz

Andrzej z Plutycz ma kolejny problem w swoim gospodarstwie. Dowiedzieliśmy się o nim z ostatniego materiału filmowego w serwisie YouTube. Właśnie tam widzimy, jak bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” zmaga się z problemem braku możliwości uruchomienia swojego ciągnika. Na nagraniu widzimy, jak rolnik chce odpalić maszynę za pomocą kabli, ale do samego końca odcinka nie wiadomo, czy to się udało. W finale Andrzej z Plutycz stawia pytanie: gdzie w ciągniku ucieka prąd?

ZOBACZ TAKŻE: Koniec ważnego remontu w Plutyczach! Andrzej Onopiuk zapomniał o ważnej kwestii. Zwrócili na nią uwagę fani rolnika

Jak można się domyślać, fani gwiazdora serialu “Rolnicy. Podlasie” nie byli łaskawi w komentarzach. Padły bowiem m.in. takie odpowiedzi: 

Andrzej zamykaj drzwi jak wychodzisz z ciągnika bo prąd ucieka przez otwarte

Najczęściej prąd ucieka w opony, a przez opony w ziemię najlepszym rozwiązaniem jest unoszenie ciągnika lewarkami na noc tak żeby nie dotykał podłoża. Po kilku dniach akumulatory będą jak nowe!

Przed Andrzejem nawet prąd ucieka

Andrzej z Plutycz zwrócił się o pomoc

Andrzejowi zatem nie udaje się odpalić ciągnika, a przynajmniej nie widzimy, aby to się udało na nagraniu. Wiemy jednak, co gwiazdor serialu “Rolnicy. Podlasie” zrobił. Oczywiście zwrócił się o pomoc do swoich fanów. A konkretnie, poprosił o radę elektryka. 

Waszym zdaniem elektryk pomoże? A może macie jakąś radę dla Andrzeja z Plutycz? Chętnie przekażemy!

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz kosi trawę, Paulina karmi konie
Listen on Spreaker.