Kolejna przerażająca wizja jasnowidza. W Polsce wrócą towary na kartki?

2022-07-12 11:16
Kolejna przerażająca wizja jasnowidza. W Polsce wrócą towary na kartki?
Autor: screen Youtube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official Kolejna przerażająca wizja jasnowidza. W Polsce wrócą towary na kartki?

Najbardziej znany polski jasnowidz przedstawił widzom swoją kolejną przeraźliwą przepowiednię. Ponownie dotyczy ona finansowej sytuacji w Polsce i na świecie. Krzysztof Jackowski nie przekazał dobrych informacji. Czy w Polsce wróci sprzedaż produktów na kartki?

Jasnowidz z Człuchowa swoje nagranie, dotyczącego tego tematu, w serwisie YouTube opublikował w piątek (8 lipca). Krzysztof Jackowski tym razem ponownie wypowiedział się na temat przyszłości Polski. W końcu obecna sytuacja w gospodarce, ale również na Ukrainie jest niepewna. Właśnie w ostatni piątek prezes NBP Adam Glapiński na konferencji prasowej oświadczył, że szczyt inflacji wystąpi najprawdopodobniej w wakacje, potem będziemy powoli schodzić w dół. Dodał też, że jeśli coś się zmieni i ona będzie dalej uporczywie rosnąć, stopy procentowe będą nadal podwyższane.

Stopy procentowe ponownie podniesione

Wcześniej w czwartek Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe NBP o 50 pkt. bazowych. Główna stopa NBP, referencyjna, wzrosła do 6,5 proc. z 6 proc. Była to dziesiąta podwyżka stóp procentowych z rzędu. W obliczu tej sytuacji Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu poruszył kwestię przyszłości Polski i możliwej sytuacji Polaków. Nie miał niestety dobrych informacji.

Niewiarygodna wizja jasnowidza. Przed nami kolejny kryzys gospodarczy. Polaków czeka ubóstwo!

Przerażająca wizja jasnowidza – Polska nigdy nie wyjdzie z kryzysu?

Krzysztof Jackowski przepowiedział, że kryzys ekonomiczny w naszym kraju będzie się jedynie pogłębiać, a rząd Prawa i Sprawiedliwości nie będzie sobie w stanie z nim poradzić. W materiale wideo na kanale Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official słyszymy:

- Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji, gdzie premier sam zaznacza, że kryzys jest szalenie głęboki i wymaga to dłuższego czasu, żeby coś się zatrzymało, żeby ten kryzys stanął w miejscu. Nie, to się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania. Z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut – powiedział Jackowski.

Kryzys ekonomiczny w Polsce – wrócą towary na kartki?

Jasnowidz zaznaczył też, że waluty za jakiś czas będą zyskiwać na wartości, a potem nastąpi wielkie załamanie. Może ono doprowadzić do nowego porządku ekonomicznego. Ponadto Krzysztof Jackowski przepowiedział, że w związku z olbrzymim kryzysem finansowym w Polsce może powrócić regulowana sprzedaż towarów, w tym jedzenia.

- Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie, nie będzie głodu, ale będzie wyraźnie widać kompletne załamanie się rynków finansowych, których raczej nie da się już naprawiać i będzie się mówiło szybko o kompletnie nowym systemie finansowym - podsumował najpopularniejszy w Polsce jasnowidz.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE