"Złodziej miesiąca": Nie dał rady zwędzić hyundaia, volkswagena rozbił kilka metrów dalej

2020-03-25 13:54 hz
Nie dał rady ukraść hyundaia. Zwędził volkswagena i rozbił go kilka metrów dalej
Autor: KPP Augustów Nie dał rady ukraść hyundaia. Zwędził volkswagena i rozbił go kilka metrów dalej

25-latek z Kamionki Nowej śmiało mógłby dołączyć do Gangu Olsena. Mężczyźnie najpierw nie udało się ukraść hyundaia, a potem - gdy pierwsza próba się nie powiodał - wsiadł do nieswojego volkswagena i ruszył przed siebie. Na swoje nieszczęście daleko nie zajechał.

W nocy, z poniedziałku na wtorek, dyżurny augustowskiej komendy otrzymał nietypowe zgłoszenie. Zgodnie z nim, w miejscowości Kamionka Nowa ktoś próbował ukraść samochód. Dyżurny niezwłocznie powiadomił o tym najbliższy patrol policji.

Nowa Kamionka. Złodziej nie dał rady ukraść hyundaia, a volkswagena rozbił

Kiedy mundurowi dotarli pod wskazany adres, ustalili, że sprawcą kradzieży (jak się okazało, nieudolnych) jest 25-latek. Mężczyzna najpierw bezskutecznie próbował ukraść hyundaia. Gdy jego starania spełzły na niczym, wsiadł do volkswagena i ruszył przed siebie. Daleko jednak nie zajechał, ponieważ już po przejechaniu kilku metrów, uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

ESKA Top 5 odc. 113

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Złodzieja na gorącym uczynku ujęli świadkowie kradzieży. Następnie przekazali go policjantom. Okazało się, że 25-latek porwał się na kradzież, mając blisko 1 promil alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i w środę usłyszał zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.