Jakub Lewicki przedłużył kontrakt z Jagiellonią Białystok

2022-12-07 23:50
Jakub Lewicki
Autor: Jagiellonia Białystok

Jakuba Lewickiego zobaczymy w najbliższym sezonie w barwach Jagiellonii Białystok. Zawodnik przedłużył kontrakt do końca sezonu 2024/25

17-letni Lewicki zadebiutował w pierwszym zespole Jagi we wrześniu tego roku, w meczu o Puchar Polski z Odrą Opole. Ogółem w "Żółto-Czerwonych" barwach zagrał 11 spotkań i strzelił w nich jednego gola - dającego punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław.

Kuba przebojem wdarł się do pierwszego zespołu Jagiellonii. Bardzo cieszy jego szybki rozwój. Mam nadzieję, że w przyszłości stanie się podstawowym zawodnikiem. Mówimy także o wychowanku, który chce kontynuować karierę w Jagiellonii - mówi dyrektor sportowy klubu - Łukasz Masłowski.

Umowę z klubem przedłużył także Damian Wojdakowski. Jego kontrakt będzie obowiązywał do końca 2024 roku. Zawarto w nim również opcję przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

17-latek w rezerwach Jagi, w 11 meczach strzelił 8 goli i dołożył do nich 3 asysty.

Jan Błachowicz przed walką o pas na UFC 282: Wszechświat jest ze mną!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE