Jak wpłacić na WOŚP 2023 bez wychodzenia z domu? Sprawdź eSkarbonkę WOŚP online

i

Autor: akpa.pl Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak wpłacić na WOŚP 2023 bez wychodzenia z domu? Sprawdź eSkarbonkę WOŚP online

2023-01-30 15:13

Jak przekazać pieniądze na WOŚP bez wychodzenia z domu? To pytanie ciekawi coraz większą liczbę Polaków, którzy bez opuszczenia swojego miejsca zamieszkania chcą online wesprzeć dzieło Jerzego Owsiaka. Finał 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia 2022 r.

Jak wpłacić na WOŚP 2023 bez wychodzenia z domu?

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2023 r. Orkiestra tym razem zagra pod hasłem: "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Fundacja WOŚP będzie zbierać środki na walkę z sepsą, a zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.

Wielu Polaków na pewno zadaje sobie pytanie, jak wpłacić na WOŚP 2023 bez wychodzenia z domu. Otóż sposobów jest naprawdę wiele. Znajdziesz je poniżej.

Sposoby wpłaty na WOŚP 2023 bez wychodzenia z domu:

  • przekazanie darowizny na stronie WOŚP,
  • wpłata na eSkarbonkę WOŚP,
  • licytacja aukcji WOŚP,
  • bezpośrednia wpłata na konto WOŚP,
  • zakupienie orkiestrowych gadżetów,
  • kliknięcie w aplikacji mBanku,
  • wysłanie SMS.

Wszystkie informacje na temat wspierania WOŚP znajdziesz TUTAJ.

eSkarbonka WOŚP Online

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od lat kojarzą się Polakom ze skarbonkami, do których można wrzucać pieniądze. Okazuje się, że wpłacić na WOŚP można również przez internet. Wystarczy zasilić eSkarbonkę WOŚP Online. Można to zrobić anonimowo.

Aktualnie we wszystkich eSkarbonkach WOŚP Online w 2023 r. jest 17 022 843 zł.

31. Finał WOŚP

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W czasie poprzedniego Finału udało się zebrać kwotę deklarowaną 115 362 894 zł, a ostatecznie zebrano 186 133 610, 66 zł.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się - według badań przygotowanych przez Grupę IQS, a opublikowanych w styczniu 2021 roku - największym zaufaniem społecznym w Polsce. 84 proc. badanych wskazało, że ufa Fundacji WOŚP - w tym z czego 52 proc. badanych określiło, że zdecydowanie ma zaufanie do Orkiestry, a 32 proc. - raczej ma zaufanie.

Wygrał licytację na WOŚP. Spacer po Powązkach z Pawłem, wielkim fanem Janosika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE