Jagiellonia Białystok pomaga w walce z koronawirusem [WIDEO]

2020-03-23 17:04
Jagiellonia Białystok pomaga w walce z koronawirusem
Autor: Kamil Świrydowicz Jagiellonia Białystok pomaga w walce z koronawirusem

Klub przekazał stacji pogotowia ratunkowego przy ulicy Poleskiej w Białymstoku rękawiczki jednorazowego użytku, płyny do dezynfekcji rąk, płyny do dezynfekcji powierzchni płaskich, chusteczki, ręczniki papierowe, a także ozonator.

W zbiórce uczestniczyli pracownicy oraz zawodnicy pierwszej drużyny. O ile zgromadzenie środków finansowych nie było większym problemem, tak już zorganizowanie produktów wymagało od przedstawicieli Jagiellonii Białystok pewnych starań. Na szczęście udało się kupić zarówno ozonator, a także rzeczy niezbędne do dezynfekcji.

Nudzisz się w domu? Przy tych piosenkach czas zleci Ci SZYBCIEJ!

W akcję mocno zaangażowali się zawodnicy Jagi.

- Oczywiście każdy z nas chciał wesprzeć tę inicjatywę, zarówno piłkarze jak i sztab szkoleniowy - wyjaśnia kapitan Jagiellonii Białystok, Taras Romanczuk. - Wszystko zaczęło się od Pogoni Szczecin, która ogarnęła sprzęt elektroniczny do nauki on-line. My po wewnętrznej dyskusji uznaliśmy, że lepiej byłoby wesprzeć tych, którzy stoją na pierwszym froncie walki z koronawirusem, a ostatnio mają mnóstwo pracy, czyli służbę zdrowia. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni wykonują świetną pracą, ale potrzebują pomocy z każdej strony, dlatego chcieliśmy mieć swój wkład w ich działania.

Jagiellona Białystok przekazuje materiały pierwszej potrzeby pogotowiu w Białymstoku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE